Податкова і митниця

Gavel and law books isolated on white background. Shallow DOF

Концепція реформи податкової служби покликана знайти баланс між задоволенням потреб нового бізнесу, спрощенням і удосконаленням старих схем, а також раціональним збільшенням фінансових потоків до держбюджету України. У зв’язку з цим юридичні фірми у Львові пропонують свою допомогу і послуги юриста в питаннях податкового законодавства і реальні вирішення спірних ситуацій, пов’язаних з митницею. Вартість юридичних послуг адвокатів «Бачинський та партнери» у порівнянні з можливими витратами і бюрократичною тяганиною виглядатиме привабливо доступною для кожного Клієнта.

Провадження нової системи оподаткування покликана спростити процес проходження митниці, привернути увагу потенційних закордонних інвесторів і знищити репутацію державної української митниці як «ще одного карального органу» для ведення бізнесу і сплачування цілого ланцюгу податків.

Послуги адвоката і консультація юриста з податкових та митних питань допоможуть максимально використати всі переваги такої схеми, вирахувати і виключити потенційні небезпеки.

Якщо Ваш бізнес має безпосереднє відношення до перетину кордонів і митниці України, на даний момент адвокат чи юрист юридичної компанії «Бачинський та партнери» у Львові Вас і Вашу компанію від зайвих неприємностей і витрат часу і грошей на професійному рівні.

Необхідність реформування Державної фіскальної служби викликана численними невдоволеннями не тільки вітчизняного бізнесу, а й скаргами зі сторони іноземних підприємців. Суцільне беззаконня і корупція породили тотальну недовіру закордонних інвесторів і скарги на роботу державної митниці України.

Звернення до юристів у Львові лише частково вирішує питання і, як правило, в приватних випадках. Проте адвокати пропонують:

 • Юридичні консультації з податкових та митних питань
 • Оскарження рішень і дій податкових органів
 • Оскарження коригування цін митницею
 • Судове представництво
 • Юридичний супровід при податкових перевірках
 • Кримінально-правовий захист у справах несплати податків, що спричинили кримінальне переслідування
 • Вирішення спірних питань стосовно юридичної правомірності дій митних органів

Необхідність створення прозорої податкової держструктури, яка би включала роботу митниці і існувала в єдиному законодавчому полі продиктована інтересами платників податків і України в цілому. Юридичні консультації професійних досвідчених адвокатів «Бачинський та партнери» допоможуть знайти оптимальні шляхи подолання заплутаних схем і найвигідніших тарифів для бізнесу. Враховуючи сучасну ситуацію у Державній фіскальній службі України, де кожна митниця встановлює власні тарифи, допомога спеціалістів в даній сфері є життєво необхідною.

Вчасна юридична допомога професійних фахівців «Бачинський та партнери» здатна вирішувати проблеми в межах закону, не порушуючи встановлені державою норми і мінімізуючи втрати підприємців і звичайних громадян.

Відповідно до планів реструктуризації митниці, розроблено декілька шляхів подолання кризи даних структур. Одним з методів боротьби з корупцією і бюрократією на всіх етапах роботи митниці є створення ефективної автоматизованої програми ведення всіх процесів, на зразок Грузії, або країн Європейського Союзу. Комп’ютеризація здатна усунути людський фактор, або ж звести його до мінімуму, що підсіче подальше процвітання корупції і хабарництва. За таких умов на роботу в держструктури можливо набирати молодих спеціалістів, здатних швидко навчатися працювати з новими програмами і комп’ютерним обладнанням. Оформлення податкової декларації займатиме лічені хвилини, а оподаткування стане чітким і прозорим, що надасть можливість відслідковувати фінансові потоки і поверне віру в поліпшення економічної і політичної ситуації в країні.

Адвокат «Бачинський та партнери» – впевнений спеціаліст у веденні справ з подібними установами, забезпечить Вам впевненість у завтрашньому дні, збереження і примноження Ваших статків і розвиток Вашої справи за будь-яких політичних і економічних умов у країні.

Наші переваги:

 • Юристи«Бачинський та партнери» виграли усі судові справи, що були пов’язані із митними та податковими спорами
 • Чимало справ із митницею були безнадійними і лише втручання адвокатів «Бачинський та партнери» дозволило врятувати активи наших Клієнтів
 • Юридичною компанією здійснено супровід десятків податкових перевірок
 • Пан Тарас Бачинський є членом Громадської Ради при ДФС (Державна Фіскальна Служба) та може відстоювати також права платників податків через громадські інститути
 • В офісі «Бачинський та партнери» працюють також бухгалтери, що дозволяє з питань бухгалтерії проводити оперативні консультації
Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Текст запитання

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×