Про нас

pronasАдвокати «Бачинський, Коломієць та партнери» працюють у Львові з 2008 року, і за цей час набули багатого досвіду з надання широкого спектру юридичних послуг. Юристи, які працюють в нашій юридичній компанії, характеризуються високою компетентністю у своїй справі, професіоналізмом у наданні юридичних консультацій, а також якостями, без яких неможлива довіра до адвоката – людяністю, конфіденційністю, щирим бажанням зрозуміти, підтримати і допомогти клієнту.

В перелік юридичних послуг, які надає компанія, входять:
кримінальний захист;
представництво в суді;
допомога у реєстрації бізнесу;
легалізація перебування іноземців в Україні;
супровід купівлі та оренди нерухомості;
різноманітні юридичні консультації.

Якщо вам потрібна допомога у галузях корпоративного, міграційного, податкового, цивільного або сімейного права – адвокати нашої юридичної фірми проконсультують вас і кваліфіковано допоможуть у вирішенні ваших питань. Нова молода галузь юрипруденції ІТ-право – це також наш напрямок.

Суттєвою перевагою у наданні клієнтам юридичного обслуговування є вузька спеціалізація наших адвокатів. На відміну від багатьох інших юридичних компаній, наші спеціалісти не змішують напрямки роботи, а працюють кожен у своїй галузі. Завдяки спеціалізації, адвокати юридичної компанії «Бачинський, Коломієць та партнери» за роки роботи набули великого досвіду і відмінної кваліфікації.

Важливими принципами в своїй роботі ми вважаємо:
• оперативність роботи – ми високо цінуємо час наших клієнтів, тому що самі чудово знаємо, що час – це гроші. Ми швидко відповідаємо на питання клієнтів і всі справи намагаємося вирішувати у найкоротші сроки;
• конфіденційність – це одна з найважливіших рис адвоката. Ми суворо дотримуємося нерозголошення таємниць і будь-яких деталей справ наших клієнтів. Усі наші спеціалісти підписують жорсткі угоди, що стосуються дотримання конфіденційності;
• відповідальність – ще одна важлива риса справжнього спеціаліста. Ми ставимося до справ клієнтів і намагаємося відстоювати їх права так, ніби це наші особисті справи;
• докладання максимальних старань – ми усвідомлюємо, що для досягнення успіху у справі необхідні зусилля, і часом – немалі. Ми стараємося докласти усіх сил для сприятливого вирішення справ клієнтів.

Ціни на юридичні послуги компанії «Бачинський, Коломієць та партнери»

vartistВартість послуг, які надає наша юридична фірма, залежить від особливостей справ, які ми розглядаємо. Компанія «Бачинський, Коломієць та партнери» надає різноманітні юридичні послуги, ціни на які варіюють в залежності від складності справи та інших факторів. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного нашого клієнта, тому просимо вас бути максимально відвертими під час надання консультації. Спеціаліст може визначити адекватну вартість надання юридичних послуг тільки після ретельного аналізу усіх обставин справи. Детально проаналізувати нюанси справи клієнта важливо також і для визначення строків. Бувають випадки, коли клієнт не надає значення певним обставинам, які, однак, можуть бути вирішальними для справи. Юристи нашої компанії характеризуються увагою до найменших деталей, що, без сумніву, сприяє позитивному вирішенню ваших справ.

Типові справи можуть мати сталу ціну, але в усіх випадках ми враховуємо також і додаткові фактичні витрати, наприклад, судові збори, проведення експертизи, транспортні видатки.

Адвокати «Бачинський, Коломієць та партнери» завжди призначають справедливу і обгрунтовану вартість юридичних послуг!

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×