Про нас

20210416-2A7A1575

Адвокатське об’єднання «Бачинський та партнери» працює у Львові з 2008 року, і за цей час набули багатого досвіду з надання широкого спектру юридичних послуг. На сьогодні команда складається більш ніж з двадцяти фахівців. Основні юридичні практики – це IT право, імміграція іноземців в Україні та їх повний супровід. Це іноземні інвестиції, нерухомість, земельне право та будівництво, сімейне право, кримінально – правовий захист. Серед наших клієнтів є як і великі компанії, так і дрібний чи середній бізнес. Основні проблеми, з якими стикається бізнес в Україні – це захист свого капіталу, який найчастіше виражений у людях і інколи у нерухомості чи інших об’єктах. Також захист у роботі з публічними державними органами, врегулювання стосунків між самими бізнесменами. З і всіма цими питаннями адвокатське об’єднання «Бачинський та партнери» справляється на відмінно.

В перелік юридичних послуг, які надає компанія, входять:
представництво в суді;
допомога у реєстрації бізнесу;
легалізація перебування іноземців в Україні;
супровід купівлі та оренди нерухомості;
різноманітні юридичні консультації.

Якщо вам потрібна допомога у галузях корпоративного, міграційного, податкового, цивільного або сімейного права – адвокати нашої юридичної фірми проконсультують вас і кваліфіковано допоможуть у вирішенні ваших питань. Нова молода галузь юрипруденції ІТ-право – це також наш напрямок.

Суттєвою перевагою у наданні клієнтам юридичного обслуговування є вузька спеціалізація наших адвокатів. На відміну від багатьох інших юридичних компаній, наші спеціалісти не змішують напрямки роботи, а працюють кожен у своїй галузі. Завдяки спеціалізації, адвокати  «Бачинський та партнери» за роки роботи набули великого досвіду і відмінної кваліфікації.

Важливими принципами в своїй роботі ми вважаємо:
• оперативність роботи – ми високо цінуємо час наших клієнтів, тому що самі чудово знаємо, що час – це гроші. Ми швидко відповідаємо на питання клієнтів і всі справи намагаємося вирішувати у найкоротші терміни;
• конфіденційність – це одна з найважливіших рис адвоката. Ми суворо дотримуємося нерозголошення таємниць і будь-яких деталей справ наших клієнтів. Усі наші спеціалісти підписують жорсткі угоди, що стосуються дотримання конфіденційності;
• відповідальність – ще одна важлива риса справжнього спеціаліста. Ми ставимося до справ клієнтів і намагаємося відстоювати їх права так, ніби це наші особисті справи;
• докладання максимальних старань – ми усвідомлюємо, що для досягнення успіху у справі необхідні зусилля, і часом – немалі. Ми стараємося докласти усіх сил для сприятливого вирішення справ клієнтів.

Ціни на юридичні послуги Адвокатського об’єднання «Бачинський та партнери»

Типові справи можуть мати сталу ціну, але в усіх випадках ми враховуємо також і додаткові фактичні витрати, наприклад, судові збори, проведення експертизи, транспортні видатки.

Адвокати «Бачинський та партнери» завжди призначають справедливу і обгрунтовану вартість юридичних послуг!

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Текст запитання

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×