Посвідка на тимчасове проживання іноземця в Україні

тимчасова посвідка

Якщо Ви є іноземцем або плануєте працювати з іноземцями, то Ви чудово знаєте, що в нашій державі усе так просто не робиться. Існує маса правил і існує маса суперечностей у цих правилах, через які часто особи без громадянства залишаються без житла, роботи та документів. Ми даємо стопроцентні гарантії, що довіряючи нам процес оформлення тимчасового проживання іноземця Ви без проблем отримаєте посвідку на проживання в Україні.

 Посвідка буде видана Вам в залежності від причини та мети перебування іноземця в Україні. Від Вас потрібно буде лише список документів (заяви, паспорти, віза, фотографії, документи від роботодавців та приймаючих сторін, договори про оренду житла, поліси медичного страхування,  довідки про сплату мита та ін.), які ми узгодимо по телефону чи очній зустрічі.

 За тиждень-два ми оформимо весь перелік документів, який не потребує додаткових коштів та часу. Якщо Ви будете займатись цим самі, ми гарантуємо, що це буде куди довше. Більшість наших клієнтів звертається до нас тоді, коли процес подачі чи збору документів був зроблений неправильно і вони змушені додатково витрачати час, гроші та сили на повторні спроби оформлення законного проживання чи роботи.

Посвідка на тимчасове проживання найчастіше отримується на підставі:

  1. одруження іноземця з українкою чи українцем;
  2. отримання дозволу на працевлаштування іноземцем;
  3. навчання іноземця в українському ВУЗі, що має ліцензію на набір іноземних студентів.

Тимчасова посвідка для іноземця

Якщо іноземець одружився з українцем (українкою), то він може отримати тимчасову посвідку.

Але для цього, щоб отримати тимчасову посвідку іноземець повинен після отримання свідоцтва про шлюб виїхати з країни та подати документи на отримання візи в Україну типу Д до посольства України в країні походження іноземця.

Також допускається одруження не на території України, тобто в країні іноземця. Але тоді нотаріальну копію свідоцтва про шлюб слід легалізувати (чи отримати апостиль) у консульстві (посольстві) України.

Інколи, вдається отримати таку візу в іншій країні, але це вже ризик. Така віза Д отримується іноземцем незалежно від того чи це безвізова країна. Тільки деякі країни звільняються від візи Д – це такі як Росія, Білорусь тощо.

Перелік документів для тимчасової посвідки на підставі одруження доволі не складний:

  1. заяву (яку за посиланням можна завантажити з офіційного сайту ДМС);
  2. переклад паспорта іноземця з візою типу Д;
  3. оригінал паспорту;
  4. клопотання (заява) приймаючої сторони (українки, що одружена з іноземцем);
  5. нотаріальна копія свідоцтва про одруження;
  6. оригінал свідоцтва про шлюб;
  7. медична страховка;
  8. держмито (квитанція);
  9. 4 фотографії іноземця 3,5 х 4,5 см на матовому папері;
  10. ідентифікаційний код, якщо він вироблявся.

Для отримання тимчасової посвідки іноземцем, що отримав дозвіл на працевлаштування потрібно подати такі документи:

  1. заяву (за цим посиланням її можна завантажити з офіційного сайту ДМС);
  2. оригінал паспорту іноземця з візою Д;
  3. переклад (нотаріальний) на українську паспорт іноземця;
  4. дозвіл на працевлаштування (повертається) та його копію;
  5. клопотання (подання) приймаючої сторони (роботодавця) із зобов’язанням повідомити територіальний орган чи підрозділ ДМС України за місцем оформлення посвідки про дострокове розірвання чи припинення трудового договору (контракту) з таким іноземцем або особою без громадянства;
  6. страховий поліс (медичний);
  7. держмито (квитанцію);
  8. 4 фотографії іноземця 3,5 х 4,5 см на матовому папері;
  9. ІПН.

Для іноземців, що прибули на навчання такий перелік не надто важливий, адже за них тимчасовою посвідкою займається ВУЗ.

Важливо, щоб в момент подання заяви на посвідку на тимчасове проживання, у іноземця були легальні підстави перебування в Україні. В іншому випадку документи на оформлення посвідки на тимчасове проживання іноземця не приймуть у відповідному відділі імміграційної служби.

Ще одна проблема, з якою стикаються іноземці – до якого відділу ДМС подавати документи. Відповідь – там, де іноземець буде прописаний (за адресою дружини чи там, де він буде працювати). Якщо отримання адреси для прописки проблематичне – звертайтеся.

Якщо Ви довірите нашому сервісу цей процес ще з самого початку, оформлення працевлаштування, навчання та життя іноземця в Україні для Вас стане справжнім задоволенням. Будь-які питання, які виникатимуть в процесі здачі документів компетентно будуть вирішені та пояснені нашими спеціалістами. Ви постійно будете в курсі усього, що відбувається з Вашою справою. Дзвоніть уже сьогодні і ми забезпечимо Вам приємне перебування та стабільне майбутнє в нашій державі!

Для оформлення посвідки на тимчасове проживання іноземця у Львові, телефонуйте:

+38 097 218 42 75

+ 38 050 431 70 84

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Текст запитання

×
Замовити дзвінок

 



×
Замовити послугу

 




×