Юридичні послуги у Львові

Замовити дзвінок

Адвокатське об’єднання «Бачинський та партнери» надає висококваліфіковані юридичні послуги в місті Львів у різних сферах правового захисту. Фахівці об’єднання мають великий досвід роботи, відмінну репутацію серед клієнтів та колег, та відомі як найкращі юристи Львова.

 

20210416-2A7A1819

Юридичні послуги, які надає наше об’єднання

Ми працюємо у різних сферах, зокрема:

  • IT–право – це абсолютно новий напрямок юриспруденції. Він є надзвичайно актуальним в наші дні, коли інформаційні технології розвиваються швидкими темпами і велика кількість бізнесів переходить в інтернет. Підприємцям слід враховувати, що недостатньо створити сайт чи інтернет-магазин і перевести бізнес у всесвітню мережу – необхідно подбати про захист своїх прав, зокрема авторських. Ми пропонуємо консультації та послуги ІТ-адвоката.
  • Кримінальний правовий захист – ми пропонуємо захист ваших прав у суді у випадку відкриття кримінального провадження. Ніхто не застрахований від імовірності стати жертвою злочину чи навпаки, бути звинуваченим у злочині. І для того, щоб добитися справедливого покарання злочинця або довести свою непричетність, вам знадобиться юридична допомога. Досвідчений адвокат допоможе вам кваліфіковано захистити свої права в суді.
  • Представництво в суді – захист прав у суді може знадобитися вам не лише у кримінальному, але і у цивільному процесі. Згідно останніх змін в Конституції України, інтереси громадянина в суді має право представляти лише професійний адвокат. Ми пропонуємо послуги адвокатів, які мають багаторічний досвід представництва в суді.
  • Супроводження купівлі-продажу нерухомості – останнім часом у Львові значно зріс попит на житло в новобудовах. Однак, купівля квартири в щойно збудованому будинку або ж у будинку на стадії забудови, супроводжується великою кількістю ризиків. Наш юрист в місті Львів допоможе розібратися, чи варто купувати житло у конкретному будинку, правильно оформити усі документи та уникнути ризику зазнати збитків. Ми також допоможемо і при купівлі продажу будь-якої іншої нерухомості.
  • Реєстрація нерухомості – оскільки в останні роки процедура державної реєстрації прав на нерухоме майно неодноразово реформувалася, складно самотужки розібратися в усіх її тонкощах. Наші спеціалісти допоможуть провести реєстрацію швидко, грамотно та законно.
  • Послуги сімейного адвоката – при вирішенні багатьох сімейних справ можуть знадобитися юридичні послуги в місті Львів. Зокрема, при укладанні шлюбного контракту чи розлученні та розподілі спільного майна, при написанні заповіту і доведенні прав на спадок, при стягненні аліментів чи встановленні проживання дітей з одним з батьків – в усіх цих та багатьох інших випадках для вирішення справи на вашу користь варто скористатися послугами кваліфікованого сімейного адвоката.
  • Реєстрація юридичних осіб – для того, щоб правильно та законно зареєструвати власний бізнес, варто дотриматись усіх вимог, які регулюються законами України. Щоб не допустити помилок, які згодом можуть вилитись у суттєві проблеми, при реєстрації підприємства варто звернутись до досвідчених юристів.
  • Допомога підприємцю – при відкритті та веденні бізнесу підприємця часом очікує безліч підводних каменів, розібратися з якими зовсім нелегко. Ми допоможемо з реєстрацією та ліквідацією юросіб, ФОП, ТОВ, отриманням права власності на товарний знак та рішенням багатьох інших питань, які постають перед підприємцями.
  • Послуги для іноземців – це цілий комплекс послуг, які допоможуть іноземцям законно жити та працювати на території України. Ми допоможемо отримати візу, тимчасову чи постійну посвідку на проживання, дозвіл на роботу чи відкриття бізнесу, допоможемо із оформленням шлюбу, тощо. Для роботи з іноземними громадянами в нашому штаті працюють спеціалісти, які вільно володіють англійською мовою.

Це – далеко не повний перелік юридичних послуг у Львові, які пропонує Адвокатське об’єднання «Бачинський та партнери».

Вартість юридичних послуг

Ціни на юридичні послуги ми встановлюємо відповідно до конкретного випадку – адже ми переконані, що кожен наш клієнт потребує індивідуального підходу до себе.

При визначенні суми оплати ми враховуємо: складність проблеми; час, необхідний для роботи; залучення (за необхідності) сторонніх експертів; накладні витрати. Ми готові виконати також додаткові вимоги наших клієнтів. Наші спеціалісти завжди готові піти вам назустріч!

Потрібні юридичні послуги у Львові – звертайтесь до нас!

Якщо вам потрібна консультація з будь-яких юридичних питань або допомога кваліфікованого фахівця – звертайтесь до нас. Адвокатське об’єднання «Бачинський та партнери» має відмінну репутацію. На нашому сайті ви можете прочитати багато вдячних відгуків від наших клієнтів. Ми готові надати кваліфіковану та надійну допомогу у захисті ваших прав!

 

ТАРАС БАЧИНСЬКИЙ НА МАКЕТ

“Є 3 критерії якості юридичних послуг – унікальність рішення, досвідченість юристів чи ефективність вирішення проблеми. Адвокати нашої компанії мають унікальний досвід, знання та цілеспрямованість. Вони – це найкращі юристи, яких ми знайшли у Львові.”

Тарас Бачинський, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Бачинський та партнери»

Замовити дзвінок

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Текст запитання

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×