Послуги адвоката у Львові

Замовити дзвінок
Юридичні консультації потрібні людям в багатьох сферах діяльності. Починаючи з сімейних справ, таких як поділ майна при розлученні чи оформлення документів на житло, і закінчуючи сферою бізнесу. В наш час саме юридична частина справи найбільше впливає на результат. Тому юридичних компаній, які надають послуги адвоката, з кожним днем стає усе більше. Одна з найкращих у Львові – це адвокатське об’єднання «Бачинський, Коломієць та партнери». Ми маємо понад вісім років досвіду на ринку юриспруденції. У нас працюють найкращі професіонали, яких можна знайти. Ми гарантуємо вам потрібний результат.

Послуги адвоката у Львові

Адвокатські послуги

Згідно з нещодавно прийнятими змінами в Конституції України щодо правосуддя, тепер інтереси людини в суді має право представляти лише професійний адвокат. Якщо раніше його участь у процесі була лише бажаною, тепер вона обов’язкова. Це означає, що якщо ви залучені до судового процесу, вам просто необхідно знайти для себе хорошого адвоката. Саме його професіоналізм буде визначати, виграєте ви справу, чи програєте. Адвокатське об’єднання «Бачинський, Коломієць та партнери», пропонує вам широкий спектр юридичних послуг адвоката. Ось перелік основних із них:

  • Клопотання про те, щоб викликати до суду свідків;
  • Позовна заява;
  • Клопотання про те щоб відкласти розгляд справи на деякий час;
  • Представництво інтересів в суді;
  • Консультація адвоката на тему поведінки під час допитів та інших складових кримінального процесу;
  • Подача апеляції;
  • Допомога в розподілі майна через суд;
  • Підтримка в цивільному процесі;
  • Інше.

Ми надаємо послуги адвоката в різних сферах. У нас працюють висококваліфіковані юристи з різних галузей, кожен із яких займається лише своєю вузькою спеціалізацією, а отже досягнув у ній значної майстерності.

Ми представляємо інтереси людей у кримінальних процесах. Сьогодні в Україні часом буває важко добитись виконання державними службовцями навіть їхніх прямих обов’язків. На жаль, більшість людей не знає як це правильно зробити, кому варто подавати заяви і скарги, тощо. Тому підтримка кваліфікованого юриста необхідна в таких ситуаціях для того, щоб відстояти свої інтереси та отримати гарантовані законом результати.

Інша галузь нашої роботи – представництво у цивільному процесі. До цивільних справ відносяться ті, що стосуються сімейного життя, трудових відносин, нерухомості та іншого майна. Послуги адвоката можуть бути особливо потрібні при розірванні шлюбу і розподілі спільного майна – адже саме при цьому виникає багато конфліктів. Хоча зазвичай цивільні справи вирішуються протягом кількох годин, відстояти свої інтереси у них також буває нелегко. Наші спеціалісти з радістю допоможуть вам зробити це.

Також ми пропонуємо консультації у адвоката для тих, хто хоче розібратись в тонкощах якоїсь частини судового процесу.

Інші наші послуги

Окрім адвокатського представлення в суді, ми пропонуємо і інші юридичні послуги. Ми допомагаємо підприємцям в веденні справ і документації. У тому числі ми працюємо у сфері права в галузі інформаційних технологій.

Також ми допомагаємо іноземцям з питаннями переїзду в Україну. Ми робимо запрошення, документи, дозволи на роботу та інше, а також даємо консультації, для того, щоб іноземці могли усе зробити правильно при переїзді. Ми допоможемо отримати тимчасову чи постійну посвідку на проживання, допомогти возз’єднанню сім’, тощо. Для роботи з іноземними громадянами у нас працюють кваліфіковані англомовні юристи.

Також ми займаємось питаннями нерухомості, фінансів та багатьма іншими.

Потрібні послуги адвоката у Львові – звертайтесь до нас!

Адвокатське об’єднання «Бачинський, Коломієць та партнери» завжди дає своїм клієнтам максимальний результат. Ви можете переконатись у цьому, почитавши відгуки на нашому сайті. Ми завжди цінуємо час своїх клієнтів і намагаємося зробити свою справу якомога швидше. Наші співробітники завжди зберігають конфіденційність, працюють старанно та педантично. Ми готові допомогти вам вирішити будь які питання у сфері юриспруденції.

Якщо вам потрібні послуги адвоката, виготовлення документів, захист в суді, тощо, звертайтесь до адвокатського об’єднання «Бачинський, Коломієць та партнери». Ми вам допоможемо!

Замовити дзвінок
33“Надання якісної, кваліфікованої та клієнтоорієнтованої правничої допомоги, є головною цінністю, на яку зорієнтовані в своїй роботі адвокати нашого Об’єднання”

Валерія Коломієць

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×