Відшкодування матеріальної шкоди

law-firm-hd-wallpaper-1080p

У відповідності до існуючого законодавства на відшкодування завданої матеріальної шкоди може розраховувати юридична особа, майно якої постраждало, або громадянин, особі чи майну якого завдано шкоду. Особа, що спричинила матеріальну шкоду, повинна в повному обсязі відшкодувати її постраждалим.

 Якщо закон або існуючий дійсний договір не передбачають відшкодування шкоди у меншому обсязі, то постраждала особа вправі вимагати повної компенсації нанесених їй збитків.

 Збитками вважаються такі грошові витрати, які постраждала особа вже понесла або змушена буде понести для відновлення пошкодженого чи втраченого майна, своїх прав та можливостей. До збитків також належить недоотримана вигода, яка була б отримана особою в звичайних умовах у разі, коли права особи не порушувалися.

 У випадку коли особа, що порушила чиїсь права, внаслідок таких дії отримала певні фінансові доходи, то та особа, чиї права були порушені може вимагати відшкодування недоотриманої вигоди у не меншому, ніж такі доходи розмірі, одночасно із відшкодуванням інших завданих збитків.

Юридична допомога

Як свідчить практика зазвичай сторони не можуть дійти згоди щодо визначення обсягу збитків та механізму їх компенсації. В більшості випадків винна сторона відмовляється визнавати свою провину, не згодна із сумою збитків та ігнорує претензії постраждалої сторони. З іншого боку постраждала сторона вимагає від винної особи явно завищену суму відшкодування, що не має під собою достатніх обґрунтувань.

Для вирішення питань, пов’язаних з відшкодуванням завданих збитків, варто звернутися за допомогою до кваліфікованого адвоката, що зможе вести ефективні перемовини з другою стороною, допоможе визначити та провести необхідні експертизи, розрахувати адекватний розмір завданої матеріальної шкоди, представлятиме інтереси Вашої сторони та захищатиме Ваше майно в судових органах.

Маючи великий юридичний досвід адвокати «Бачинський, Коломієць та партнери» нададуть кваліфіковану консультацію та допомогу тим особам, що зіткнулися з питаннями відшкодування матеріальної шкоди, пов’язаної із:

  • пошкодженням майна внаслідок затоплення квартири мешканцями вищих поверхів,
  • пожежами,
  • протиправними діями сторонніх осіб,
  • дорожньо-транспортними пригодами,
  • нещасними випадками під час виробничих процесів,
  • лікарськими помилками,
  • нанесенням збитків неповнолітніми дітьми,
  • спричиненням збитків в інших випадках.

Щоб замовити послуги та дізнатись вартість адвокатських послуг щодо відшкодування матеріальної шкоди, телефонуйте:

+ 38 096 002 01 00
+ 38 032 247 35 44

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Текст запитання

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×