Розподіл майна подружжя через суд

пошук інвестицій

Спільна сумісна власність подружжя – це майно, яке набуло подружжя за час шлюбу (грошові внески, страхові суми, корпоративні права, нерухомість, земля, акції, транспорт, цінні папери та ін.). Слід розділяти спільне та роздільне майно подружжя, оскільки роздільне — це те, що було придбано особисто чоловіком або дружиною під час шлюбу або в момент розірвання відносин, коли вони ще не були законно оформлені.

Зазвичай процес поділу майна подружжя відбувається або за згодою подружжя, підписаною нотаріусом або за вирішенням суду. Перший варіант більш простіший, оскільки дає право на поділ, яке самовільно визначив кожен із подружжя. З поділом в судовому порядку куди складніше.

Часто саме другий пункт стає наслідком розлучення. Одна із сторін не виконує належно свої обов’язки (забезпечення сім’ї, збереження та рівний поділ майна)  і іншого варіанту, як змусити її це робити через суд, немає. У цьому випадку часто непрацездатний чи той, хто виховує дітей отримує більшу частку майна.

Якщо ви стикнулися з певними труднощами в процесі розірвання шлюбу, якщо вам важко домовитися з колишнім чоловіком (дружиною) і здійснити поділ спільного майна подружжя за взаємною згодою, вам варто звернутися в юридичну фірму «Бачинський, Коломієць та партнери». Висококваліфіковані спеціалісти нашої фірми допоможуть захистити ваші інтереси в суді, відстояти ваше право власності згідно законодавства України, одержати належну вам частку майна.

Відмінне знання законів нашими юристами гарантує вам одержання тої частини сумісного майна, яке належить вам. Ми зекономимо ваш час та душевні сили в цей нелегкий період, допоможемо відсторонитись від проблем, пов’язаних з розлученням і поділом майна. Для нас важливо, щоб була досягнута повна згода між колишніми чоловіком і дружиною, особливо, якщо один з них висуває претензії.

Довірте нам це завдання. В момент розриву подружніх відносин дуже важко справитись з емоціями та реально оцінити ситуацію, у якій Ви опинилися. Ваш чоловік (дружина) може опиратися та чинити незаконні речі, проти яких у Вас не буде ніяких помічних інструментів та знань. З нашою допомогою Ви спокійно та надійно вирішите питання:

  • поділу майна відповідно його вартості;
  • компенсації втраченого чи пошкодженого майна;
  • оформлення майна, яке є результатом Вашої підприємницької діяльності;
  • визначення одиниць майна, яке було набуте Вами окремо та має право залишитись Вашим;
  • передачі майна у спадок.

В суді наші спеціалісти забезпечать повноцінну юридичну та моральну підтримку. В ході збору документів Ви будете проконсультовані по усім питанням. Розподіл майна подружжя стане для Вас не більше, ніж умовністю з подачею декількох документів та підписанням паперів. Все інше ми зробимо за Вас.

Також надаємо юридичні послуги у питаннях розлучення, встановлення місця проживання дітей (з одним із батьків) та іншими сімейними справами. Звертайтесь по цим питанням у найбільш зручний для Вас час.

Не сумнівайтесь у своєму виборі — ми — це саме той сервіс, який допоміг сотням сімей вирішити поділ майна спокійно та законно, звертайтеся:

+380972184275
+380504317084
міський номер м. Львова +38(0322)47-35-44
E-mail: [email protected]

 

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Текст запитання

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×