Оскарження ППР

пошук інвестицій

Перш за все, визначимо, що таке податкове повідомлення-рішення (ППР). ППР — це повідомлення про визначення суми грошового зобов’язання платника податків або інше повідомлення якого-небудь контролюючого органу.

Скасування або оскарження в суді рішень податкових органів можливо лише з допомогою контролюючих органів вищого рівня (Державна податкова адміністрація України) і в разі встановлення невідповідностей такого рішення закодавчим актам.

Оскарження податкового повідомлення-рішення може бути адміністративним або судовим. Платник має право на адміністративне оскарження, якщо самостійно визначені контролюючим органом причини ППР не пов´язані з порушеннями законодавства. Також він має право на оскарження рішень податкової ДПІ, якщо, на його думку, контролюючий орган прийняв рішення та суму податку, які виходить за межі повноважень або законодавства України.

Часові рамки можливості оскарження податкового повідомлення або скасування ППР:

  • протягом 10 днів подати оскарження у письмовій формі до ДПА України;
  • ДПА протягом 10 днів має час для поставлення рішення щодо цього питання;
  • якщо протягом 20-ти днів ДПА не надішле вмотивоване рішення питання, воно автоматично спрацьовує в користь платника.

Рішення ДПА, що стосуються митної справи є остаточними і перегляду та адміністративному оскарженню не підлягають (судове – можливо). Також не підлягає оскарженню податкове зобов’язання, самостійно визначене платником податків.

Рішення Державної податкової адміністрації України та спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади в галузі митної справи, прийняте за розглядом скарги платника податків, є остаточним і не підлягає подальшому адміністративному оскарженню, але може бути оскаржене в судовому порядку.

День отримання скарги поштою вважається днем подання скарги. Днем оскарження вважається: день, наступний після останнього терміну дії скарги; день отримання ППР про задоволення скарги; день отримання ППР від ДПА. Всі ці дні також вважаються днями узгодження грошового зобов´язання.

Скасування та оскарження податкової вимоги нашими спеціалістами забезпечить представництво Ваших інтересів у справах оскарження рішень податкових органів, як при адміністративному оскарженні, так і в судовому порядку, а також при проведенні перевірок податковими та іншими контролюючими органами. Законне та надійне скасування податкового повідомлення-рішення — це запорука справедливого та законного розвитку Вашого бізнесу!

Якщо ви вважаєте, що податкове повідомлення-рішення у вашому випадку було прийнято безпідставно – вам слід звернутися до компанї «Бачинський, Коломієць та партнери». Наші юристи допоможуть вам подати оскарження ппр і в разі необхідності – звернутись в суд України. Кваліфіковані спеціалісти нашої юридичної фірми допоможуть вам грамотно оформити скаргу і направити її у відповідні служби, проконсультують з питань процедури і порядку оскарження, ознайомлять з варіантами обставин, при яких платник податків має право оскаржити ппр згідно законодавства.

Ми допоможемо звернутись до контролюючих органів вищого рівня – Державної податкової адміністрації України. Наші спеціалісти зацікавлені в найкращому для клієнта результаті при оскаржені податкових повідомлень-рішень і у вирішенні справи згідно закону України.

 

 

 

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Текст запитання

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×