Товарний знак (торгова марка)

Trade mark

Товарний знак — це представлення об’єктів торгової марки словесного, образотворчого, об’ємного та іншого позначення, виконані в будь-якому кольорі або у вигляді об’єднання кольорів. Право власності на товарний знак — це свідоцтво, термін якого подається на 10 років.

Здавалося б, що подача документів тут зовсім не складна справа — заява, зображення знаку, перелік товарів і послуг, найменування замовника та його реквізити. Однак, до заяви додаються ще деякі документи, оформлення яких викликає у наших клієнтів часті непорозуміння та неприємності, наприклад — яку експертизу слід проходити при подачі документів про сплату збору, що таке пріоритет, для чого потрібен представник, як оберігати колір чи об’єднати їх, скільки часу дається для внесення та закріплення змін щодо товарного знаку та інші супутні питання.

 Якщо Вам потрібна реєстрація торгової марки та видача свідоцтва на товарний знак вчасно і  без проблем, ми радо надамо Вам таку послугу. Незважаючи на ціль — свідоцтво для одного підприємця чи цілого підприємства, наші юристи однаково справляться із поставленою задачею. Вам не потрібно буде робити додаткові документи, про які Ви дізнались в останній день подачі, не треба буде бігати за уповноваженими особами, відповідальними за ті чи інші узгодження, не знадобляться десятки годин у чергах, поїздках до державних органів, на оплати квитанцій. Ваш час буде потрачений на інші важливі справи, а одного дня Ви просто отримаєте необхідні документи із законно підтвердженим та установленим товарним знаком.

Якщо у Вас виникне бажання оскаржити рішення Установи щодо видачі та змісту свідоцтва, наша команда спеціалістів вирішить це питання на вищому рівні, як можна оперативніше та вигідніше для Вас. Юридичні послуги надають кваліфіковані спеціалісти юридичного об`єднання “Бачинський, Коломієць та партнери”.

 Чекаємо від Вас дзвінків та листів уже сьогодні:

телефони:
Kyivstar +38 096 002 01 00
UMC +38 050 431 70 84
міський номер (Львів) +38(0322)47-35-44
E-mail: [email protected]

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Текст запитання

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×