Ліквідація фоп

ФОП

Ліквідація підприємця – це припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця у разі прийняття підприємцем рішення про припинення підприємницької діяльності, його смерті, визнання його безвісно зниклим, недієздатним або через рішення суду про припинення підприємницької діяльності.

 Починається ФОП із здачі державному реєстратору необхідних документів: ми подаємо заяву про припинення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем та документ, що засвідчує оплату публікації повідомлення щодо припинення підприємницької діяльності. Ці документи подаються за належним місцем проведення держреєстрації, відповідно до  вимог ст. 8 «Вимоги до оформлення документів, які подаються державному реєстратору» та ст. 22 «Публікація відомостей з Єдиного державного реєстру» та в повному обсязі. Пізніше ці документи стають записом до ЄДР, органів статистики, ДПС, Пенсійного фонду та фондів соціального страхування як запис про ліквідацію ФОП.

У податковій наш спеціаліст подає заяву за формою 8-ОПП, усі договори, акти та банківські виписки Вашої юридичної особи за останні три роки. На підставі цієї заяви (8-опп) проводиться податкова перевірка і в результаті податкова має видати довідку про те, що відсутні заборгованості перед податковою (22-опп). Схожа процедура ліквідації фоп пердбачена і у Пенсійному фонді. Перевірки загалом тривають до двох місяців.

 На шляху до ліквідації можуть траплятися різні неузгодження із представниками закону. У Вас виникатимуть питання, непорозуміння із державними органами. Щоб зібрати кожну довідку піде маса часу та сил. Навіть за умови ідеальної документації та відсутності заборгованостей ліквідація може затягнутись. Тут без нашої допомоги не обійтися. Якщо Ви — не професійний юрист, Вам буде важко зорієнтуватися у питаннях, які стосуються Вашого бізнесу та встояти проти тих, хто забажає “нагріти” на Вашому незнанні руки.

 Якщо Ви бажаєте, ми допоможемо  не ліквідувати підприємця, а заморозити. В юридичному плані такого процесу не існує, але можливо перевести ФОП на загальну систему оподаткування і здавати один звіт протягом року. Через 3 роки Ви спокійно ліквідуєтесь без штрафів від податкової.

 Довірте цей процес нам. Ми законно припинимо усе, що є причетним до Вашого підприємства, він Вас потрібно буде лише документація, одно-дворазова присутність та бажання завершити свою справу. Чекаємо на Ваші дзвінки та листи за  тел. +380972184275 та E-mail: [email protected]

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Текст запитання

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×