Інвестиції та імміграція в Україну

international travel series

В України до закордонних інвесторів застосовується національний режим інвестиційної діяльності – це значить, що надаються рівні умови діяльності з вітчизняними інвесторами. Іноземні інвестиції в Україні не підлягають націоналізації. Адвокати «Бачинський  та партнери» пропонують будь-які юридичні консультації стосовно закордонних інвестицій в український бізнес.

Враховуючи важку економічну ситуацію в Україні, поліпшення інвестиційного клімату в країні виступає одним із першочергових завдань уряду. Воєнні дії на території держави, політична криза і революційні події не сприяють новим прямим інвестиційним вливанням в Україну. З 2014 року прослідковується стабільне погіршення всіх показників закордонних інвестицій, масове згортання бізнесу і закриття багатообіцяючих прибуткових проектів.

Професійна юридична консультація адвокатів «Бачинський  та партнери» у Львові гарантує прорахування можливих ризиків, усунення небажаних результатів і витрат при залучені фінансів із закордону.

Для цього, при M&A проводиться правовий аудит об’єктів інвестування. Висновок внаслідок правового аудиту (due diligence) дозволяє прийняти рішення щодо юридичної безпеки придбання чи поглинання такого бізнесу.

Тарас Бачинський має досвід у здійснені правових аудитів в агро сфері та супроводу поглинання великих фермерських господарств.

Юридичний супровід бізнесу і інвестицій в Україні на цьому етапі є незамінним атрибутом провадження безпечних і надійних фінансових інвестицій. Правовий захист Вашої діяльності забезпечить дотримання прав і оптимізує ділову діяльність на території України. Адвокати «Бачинський та партнери» надають суттєву допомогу в організації всього документообігу бізнесу, забезпечать законність підписаних договорів і убезпечать від потенційного шахрайства.

Вартість юридичних послуг адвокатів «Бачинський та партнери» з надлишком компенсує ймовірні витрати і фінансові втрати в умовах сучасної України і гарантує оптимальний вихід із складних правових ситуацій. Юридичний супровід інвестиційних проектів включає:

 • одержання усіх необхідних дозволів
 • проходження всіх бюрократичних сходинок на місцевому і загальнодержавному рівнях
 • адаптацію розробленого інвестиційного проекту до правових норм з урахуванням місцевих особливостей
 • підтримку, або налагодження контактів з місцевими адміністративними структурами
 • постійний (або за потребою) правовий аудит – due diligence
 • офіційну участь у переговорах і затвердження необхідних документів до найвищої інстанції
 • ведення судових процесів в разі необхідності

Досвідчені адвокати«Бачинський та партнери» надаютькваліфіковану підтримку на всіх щаблях ведення бізнесу і інвестування, забезпечить належний правовий супровід діяльності.

Кожен громадянин України має право вести підприємницьку діяльність, накопичувати та примножувати власні статки. Шляхи інвестування мають бути детально розглянуті, починаючи від самого етапу планування з урахуванням всіх можливих ризиків. Тонкощі правового регулювання можуть бути знайомі не всім підприємцям, навіть добре обізнаним з фінансовою діяльністю, і тому консультація юриста – запорука успішного ведення і реалізації Вашого інвестиційного проекту.

Питання імміграції є невід’ємною частиною правого поля інвестування, хоча і регулюються окремою ланкою закону. Послуги адвоката або консультація юридичної фірми«Бачинський та партнери» зекономить Ваш час і забезпечить оптимальне вирішення спірних питань у Вашу користь.

Згідно з даними ООН, Україна знаходиться на четвертому місці в світі за кількістю іммігрантів – відразу після США, Росії і Німеччини. На сьогоднішній день за офіційними даними в Україні проживає більше 6 млн іммігрантів і їх кількість невпинно зростає. Зазначений в статті 4 Закону України «Про імміграцію» перелік підстав для отримання дозволу на постійне проживання в країні є вичерпним.

Інші підстави (наприклад, наявність нерухомості на території України, як іноді помилково вказують) не дають можливість отримати статус іммігранта.

При наявності однієї з підстав особі слід звернутися c заявою про отримання дозволу на імміграцію в посольство або консульство України (якщо особа перебуває за кордоном) або місцевий відділ у справах громадянства та імміграції.

Детальну інформацію стосовно умов оформлення документів можна отримати звернувшись до наших адвокатів.

В залежності від країни, куди Ви плануєте іммігрувати, юридична компанія Адвокати «Бачинський та партнери» надає різноманітні правові послуги по сприянню отримання всіх необхідних документів:

 • Консультація досвідченого імміграційного адвоката
 • Створення необхідної документації, для надання в посольство чи різноманітні державні установи, в тому числі, юридичний супровід в ДМС (державна міграційна служба)
 • Допомога у зборі необхідних довідок
 • Отримання дозволу на імміграцію
 • Отримання дозволу на працевлаштування іноземця
 • Допомога при отриманні постійної та тимчасової посвідки на проживання

Багаторічний досвід роботи в сфері міграційної справи дозволяє юристам ї «Бачинський та партнери» будь-які спірні питання вирішити якісно і в короткі терміни, що дозволить Вам швидко виїхати закордон і гаяти час на зайву документацію і їх оформлення.

Наші переваги:

 • Повністю англомовна команда адвокатів
 • Досвід роботи з іноземцями більше 8 років
 • Досвід роботи із великою кількістю юрисдикцій, юридична фірма «Бачинський та партнери» представляла інтереси інвесторів та іноземних громадян наступних юрисдикцій: Великобританія, США, Італія, Швеція, Польща, Німеччина, Румунія, Білорусія, КНР, Латвія, Королівство Марокко, Іспанія, Саудівська Аравія, Канада, Нова Зеландія тощо
Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Текст запитання

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×