Зміна директора

пошук інвестицій

Відомості про керівника підприємства містяться Єдиному державному реєстрі та податковій. Оскільки ця особа діє від імені юридичної особи, то звільнення директора ТОВ повинно відбуватися згідно трудового законодавства. Таке правило діє у Законі України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» і воно говорить, що уповноважена керівником особа (наприклад, новий керівник) зобов’язана подати заповнену по всім пунктам реєстраційну картку про внесення зміни до статуту та до відомостей про юридичну особу.

Якщо юридична особа мала дійсні рахунки в банку, то потрібно передати повноваження новому директору шляхом встновлення повноважень в банку.

Новому керівнику потрібно отримати нову довідку 4-ОПП. Також необхідно підготувати скан копій паспорта, паспорта новопризначеного керівника, ІПН та всіх редакцій Статуту.

Наші спеціалісти займуться підготовкою необхідних документів для зміни керівника Вашої юридичної особи:

  1. Оформлять протокол загальних зборів учасників про звільнення старого директора і призначення нового та довіреність від підприємства на юристів-представників;
  2. Підготують наказ про призначення нового директора;
  3. Займуться заповненням реєстраційної картки до державного реєстратора та пакету документів на зміну керівника для банку.

Усі готові документи залишиться підписати згідно з висланими нами інструкціями, а також додати оригінали свідоцтва про державну реєстрацію, довідок статистики та форми 4-ОПП, останньої редакції Статуту та наказу про звільнення минулого директора.

У випадку зміни директора банку кількість документів може збільшитись, але ми завжди повідомимо, чого не вистачає і що потрібно. За 2-3 тижні Ви законно зміните керівника у своїй установі з допомогою юристів нашої компаніїї. У випадку необхідності, строки можна скоротити.

Процес збору, підготовки та здачі документів може зайняти багато часу та сил. Ви можете уникнути черг, непорозумінь та зайвих витрат, якщо довірите процес зміни керівника нашому сервісу. Ми гарантуємо Вам задоволення від співробітництва та вигідну вартість юридичних послуг. Звертайтесь за телефонами – (097) 218 42 75, (050) 431 70 84 — ми радо проконсультуємо Вас у даному питанні та зустрінемось для детального обговорення справи у будь-який, зручний для Вас час.

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Текст запитання

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×