Реалізація принципу змагальності

28.10.2016 року Шевченківським районним судом міста Львова було ухвалено вирок, згідно якого клієнта АО “Бачинський, Коломієць та партнери” виправдано за трьома з п’яти пунктів обвинувачення.

Так, особу обвинувачували у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.115 (умисне вбивство), ч.2 ст.185 (крадіжка, здійснена за попередньою змовою групою осіб), ч.1 ст.125 (умисне легке тілесне ушкодження), ч.2 ст.186 (грабіж, вчинений за попередньою змовою групою осіб) та ч.1 ст.122 КК України (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження).

В результаті судового розгляду нашого клієнта було виправдано за ч.2 ст.185, ч.1 ст.125 та ч.2 ст.186 КК України. Діяння, що було кваліфіковано органом досудового розслідування та доводилося Стороною обвинувачення як вчинення умисного вбивства (особливо тяжкий злочин, за який передбачене покарання від 7 до 15 років позбавлення волі) було перекваліфіковано судом на умисне вбивство, вчинене в стані сильного душевного хвилювання (злочин середньої тяжкості, карається позбавленням волі до 5 років позбавлення волі).

Із текстом судового рішення можна познайомитися за посиланням:

http://reyestr.court.gov.ua/Review/62354475

 

Захист у даному кримінальному провадженні здійснював партнер практики кримінального правового захисту АО “Бачинський, Коломієць та партнери” – адвокат Коломієць В.Р.

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Текст запитання

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×