Валерія Коломієць

672
Валерія Коломієць
Партнер практики кримінально-правового захисту

Робочі дні Пн – Пт: 10:00-18:00
Телефонуйте з питань надання послуг адвоката (юриста): + 38 096 002 01 00


Адвокат по криміналу Валерія Коломієць є партнером практики кримінального права адвокатського об’єднання. Понад 5 років працює в галузі кримінального права. Валерія виступає захисником у кримінальних провадженнях на всіх його етапах (досудове розслідування, судовий процес), а також представляє інтереси потерпілих від злочинів.
Серед юридичних послуг, які надає кримінальний адвокат:
  • написання заяв про вчинення кримінального правопорушення, цивільного позову в рамках кримінальної справи, різноманітних клопотань до слідчого, прокурора, слідчого судді;
  • оскарження незаконних дій, рішень, бездіяльності останніх;
  • підготовка апеляційних, касаційних скарг;
  • звернення до Європейського суду з прав людини;
  • захист інтересів Клієнта під час затримання, проведення слідчих/процесуальних дій (допит, обшук, слідчий експеримент тощо), обрання запобіжних заходів в рамках кримінального провадження.

Валерія є адвокатом з гострим розумом і принциповою позицією. Цікавиться практичними проблемами кримінального провадження, береться за складні справи і успішно захищає інтереси Клієнтів в таких ситуаціях, як: невнесення відомостей в Єдиний реєстр досудових розслідувань за заявою про злочин; незаконні дії працівників правоохоронних органів, їхня бездіяльність або ж перевищення службових повноважень;  незаконне вилучення під час обшуку майна; незаконне затримання особи або тримання під вартою.

Адвокат Валерія Коломієць проводить тренінги, семінари для представників бізнесу (персоналу ІТ-компаній, бухгалтерів, керівників тощо) про те, як поводити себе при затриманні, візиті правоохоронних органів, обшуку, допиті. Практикує підписання з Клієнтами-юридичними особами договорів “24/7”, за якими Ви отримуєте можливість цілодобового отримання консультацій і плану дій від адвоката у телефонному режимі, виклику адвоката для Вашого захисту.


Практики:

  • кримінальне право
  • кримінальний процес

Освіта:

Валерія закінчила юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка.
Має значний досвід у проведенні тренінгів для адвокатів (тренер-модератор з обміну досвідом адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу), виступів на правничих форумах, очолює  Раду Львівського Відділення Асоціації правників України та Львівське регіональне відділення Громадського об’єднання “Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу”, постійно бере участь в різноманітних експертних проектах щодо захисту прав людини та обговорення і вирішення проблемних питань у галузі кримінального права.

Знання мов:

  • українська
  • російська
  • англійська
Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×