Обшуки в IT-компаніях

obshuk

Як повідомляє AIN.UA, 11 березня відбувся обшук в львівській ІТ компанії «АйТі-сфера», під час якого вилучено два сервери. Компанія займається розробкою програмного забезпечення для автоматизації колл-центрів під торговою маркою Webitel.

15 березня СБУ опублікувало прес-реліз, в якому зазначено, що під час обшуків в ІТ компанії вилучено спеціальне обладнання для фіксації телефонних розмов та відбувається перевірка причетності компанії до надання незаконних послуг контрагентам з Росії та тимчасово окупованих територій. Відкрито кримінальне провадження за ст. 359 КК України.

Наразі невідомо, чим закінчиться дана історія. Для львівської ІТ спільноти візити правоохоронців – явище непересічне. В цей же час останнім часом по Україні, зокрема в Києві, збільшився тиск правоохоронних органів на ІТ бізнес (велика кількість обшуків, допитів, вилучення обладнання тощо).

Зважаючи на такі події, потрібно бути готовим до непроханого візиту. Адвокатське об’єднання «Бачинський, Коломієць та партнери» – це компанія,  основними спеціалізаціями якої є ІТ право та кримінальний правовий захист. У будь-якому випадку Ви повинні бути впевненими, що безпека Вашого бізнесу в надійних руках, і захист Ви отримаєте в будь-який час дня і ночі.

Для цього наша компанія вже протягом півроку пропонує юридичне обслуговування бізнесу 24/7, якою користується ряд IT компаній Львова. Ідея цього сервісу є простою та необхідною, передбачає гарантію отримання невідкладної правової допомоги та професійного захисту при проведенні слідчих (розшукових) дій, інших процесуальних дій 24 години на добу та 7 днів на тиждень.

Окрім цього, наш адвокат Валерія Коломієць проводить семінари для персоналу ІТ компаній з метою роз’яснення першочергових дій і поведінки при несподіваному візиту правоохоронців, адже обізнаність в даному випадку кращий захист.

Звертайтесь  за контактами, вказаними на нашому сайті.

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Текст запитання

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×