Практикум: ДОПИТ. ЯК ПЕРЕЖИТИ І НЕ ВТРАТИТИ?

 

Чому це Вам потрібно, ціль:

Коли кримінальне переслідування стає майже всенаціональним спортом, рано чи пізно кожен може отримати запрошення, від якого неможливо відмовитися. Якщо ж чогось не можна уникнути – до цього потрібно бути готовим. Детальна психологічна, емоційна і практична підготовка допоможе Вам вибудувати послідовну та виграшну стратегію захисту, що убезпечить Вас та Ваш бізнес від втрат часу, грошей та свободи.

(Що пропонуємо (тренінг + гра=практикум)):

Ми хочемо запропонувати Вам нашу нову та унікальну послугу – практикуму «Допит. Як пережити і не втратити?», що включає у себе тренінг та практичну інтерактивну гру. Про юридичні, тактичні та психологічні нюанси виживання під час допиту Вам розкажуть партнер практики кримінального правового захисту АО «Бачинський, Коломієць та партнери» – адвокат Валерія Коломієць та експерт з ведення переговорів Руслан Моісеєнко.

Після підготовчої частини практикуму, Ваші навички та вміння будуть відшліфовані під час допиту, який проводитиме людина із багаторічним досвідом практичної роботи у правоохоронних органах. Це дозволить Вам найбільш реально і досконало відпрацювати безліч типових та нетипових сценаріїв та ситуацій, виробити правильну позицію та модель поведінки, відбудувати послідовну та міцну стратегію мінімізації кримінальних правових ризиків.

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Текст запитання

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×