Захист бізнесу від рейдерства

original-1

Ціллю рейдерів може стати будь-який успішний бізнес в Україні. І якщо раніше для того, щоб забрати бізнес, використовувалися злодійські методи, зараз це можна зробити цілком законно. Ось чому ефективний захист бізнесу від рейдерства має бути побудований на ефективних правових механізмах.

Методи захоплення бізнесу

Рейдерські захоплення в сучасному світі давно стали методом заробляння грошей. Цим, як правило, займаються команди справжніх професіоналів. Через цілком легальні схеми, використовуючи допомогу юристів та корупційні зв’язки в контролюючих державних органах, вони досягають поставлених цілей. При цьому під удар підпадає будь-яка успішна компанія, у якої є вразливі місця у вигляді неповного оформлення нерухомості або недоброчесних осіб в керівному складі.

Захоплення або поглинання бізнесу відбувається наступними рейдерськими методами:

  • Купівля контрольного пакету акцій. Така операція робиться за допомогою судового переслідування проти власника для блокування бізнесу. Допомогу в цьому надають корумповані владні органи.
  • Неправомірна зміна реєстраційних даних у зв’язку з втручанням в управління компанії. Зібрав таємні збори засновників, рейдери призначають керівником свою людину. Після цього можна очікувати виведення майна з компанії.
  • Доведення до банкрутства і штучне формування заборгованості . Внаслідок перевірок, які проводять проти компанії, заарештовуються майно та рахунки, після чого чиниться тиск на власників.
  • За допомогою «чорних» реєстраторів здійснюється незаконне втручання в роботу державних реєстрів з використанням підроблених документів.
  • Майно та нерухомість компанії захоплюються силовим методом.

Яким би не був використаний метод, захист від рейдерства компанії та допомога адвоката необхідні. Розробити грамотну стратегію для запобігання і здійснити захист бізнесу від реєстраційного рейдерства під силу тільки фахівцям.

Захист компанії від рейдерів

Захист бізнесу від рейдерства відповідно до законодавства України та з допомогою адвоката полягає в декількох завданнях:

  • Якщо захоплення не відбулося, а тільки планується, адвокат якнайшвидше проводить правовий аудит для виявлення вразливих ділянок. Рейдери вибирають успішні, але слабо захищені компанії, в яких є прогалини в організації роботи та структуруванні діяльності. На цьому етапі правова допомога дозволяє побудувати грамотну систему роботи компанії і таким чином здійснити захист від рейдерів.
  • В разі, якщо захоплення вже відбулося, юрист зможе оперативно перешкоджати подальшим рейдерським діям. Це відбувається шляхом застосування захисних механізмів, оскаржень рішень реєстраторів, ініціювання кримінального провадження. Крім того, адвокат може вирахувати замовника та інших зацікавлених осіб. Отримані дані допоможуть оперативно вжити контр заходи.

Наші адвокати допоможуть вам побудувати якісну систему безпеки підприємства і звести тиск з боку потенційних рейдерів до мінімуму. Ми покажемо, як захиститися від рейдерства за допомогою всіх можливих заходів протидії загарбникам і повернення компанії або її активів законному власнику.

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Текст запитання

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×