ВАСУ з’ясовує, чому реєстраційні служби не виконують рішення судів

У судовій практиці виникли питання щодо невиконання органами Державної реєстраційної служби України рішень суду про надання відомостей з Реєстру прав на нерухоме майно. Вищий адміністративний суд України в інформаційному листі від 28.01.2014 р. № 122/11/14-14 зазначає, що за інформацією, наданою судами, останнім часом мають місце випадки невиконання органами Державної реєстраційної служби України рішень суду про надання відомостей з Реєстру прав на нерухоме майно.

ВАСУ звернувся з даного приводу в Державну реєстраційну службу України. Також наголошується, що відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України єдиною формою витребування доказів є постанова відповідної ухвали.

За змістом ст. 166 КАСУ для вжиття заходів щодо усунення причин та умов, що сприяли порушенню закону, суд може винести окрему ухвалу і направити її відповідним суб’єктам владних повноважень. У листі підкреслюється, що коло адресатів окремої ухвали не обмежена тільки тими суб’єктами владних повноважень, які беруть участь у справі.

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Текст запитання

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×