Правовий захист бізнесу

001

Розвиток і зростання бізнесу завжди пов’язаний з певними ризиками. От чому власники компаній відчувають нагальну необхідність в утриманні своєї справи. Крім конкурентних і комерційних ризиків, що притаманні першому етапу становлення бізнесу, пізніше додаються ризики фінансового, управлінського і юридичного характеру. Правовий захист бізнесу допомагає не опинитися в зоні ризику і працювати над стратегією власної справи.

Які бувають ризики

В залежності від етапу розвитку підприємства і розміру активів ви можете стикатися з наступними ризиками:

 • Небажане поширення комерційної та конфіденційної інформації.
 • Ризики, пов’язані зі складанням договорів.
 • Конфлікти власників.
 • Конкуренція і втрата активів та інтелектуальної власності (репутації, бренду).
 • Втрата управління бізнесом.
 • Адміністративний тиск, рейдерські атаки, судові рішення з фактичним переміщенням активів.

Для провадження управлінських рішень, а також збереження та сталого розвитку компанії потрібен правовий захист бізнесу в Україні. Це дозволяє усунути ризики в відносинах з держструктурами та контрагентами, випрацювати багаторівневі зрозумілі і дієві алгоритми юридичного супроводу діяльності.

Основні послуги по правовому захисту бізнесу

Впровадження комплексних рішень, до яких входять превентивні заходи і реагування на недружні дії з боку державних структур або конкурентів, а також індивідуальний підхід в розробці структурування активів дозволяє проводити захист бізнесу за допомогою надання таких послуг:

 • Захист активів. Розподіл активів між афілійованими компаніями, запровадження механізмів їх придбання та відчуження, накладення обтяжень і реєстрація прав власності.
 • Перевірка контрагентів. Формування списку постачальників і підрядників високого ступеню надійності, контроль їх порядності, усунення ризику роботи з проміжними або фіктивними партнерами, впровадження превентивних заходів щодо зниження дебіторської заборгованості, та мінімізація податкових збитків і перевірок.
 • Інформаційна безпека. Робота з кадровими, податковими, договірними і комерційними документами, встановлення адвокатського захисту документації, впровадження порядку розкриття та надання третім особам конфіденційної інформації.
 • Економічний захист. Аудит контрактів і договорів ще на стадії узгодження, аналіз ризиків невиконання зобов’язань та неплатоспроможності, впровадження інструментів їх забезпечення.
 • Структурування бізнесу. Захист бізнесу в Україні, а також за участю компаній-нерезидентів, створення незалежних окремих компаній, планування бізнес-структури та реалізація юридичних алгоритмів взаємодії.
 • Захист бренду. Отримання для об’єктів інтелектуальної власності міжнародного захисту, їх реєстрація, податкова оптимізація і мінімізація рисків контрафактності. Захист ІТ-продуктів і ділової репутації.
 • Корпоративний захист бізнесу. Захист прав власників і акціонерів, виявлення слабких проблемних зон в Статуті і встановлення рівнів корпоративного контролю. Впровадження відповідальності і систем обмежень, експертиза корпоративних структур.

Спокійний і продуктивний робочий процес, плановий розвиток, впевненість в завтрашньому дні – все це вам дарує юридичний захист бізнесу. Ми повністю захистимо вас від неприємних сюрпризів, які можуть зруйнувати ваш бізнес і зменшимо кількість ваших боржників. А найбільшою вашою перевагою буде впевнена і виважена правова позиція в судових справах.

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Текст запитання

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×