Адвокат з розлучення

attorney

Розлучення – непростий в психологічному та емоційному плані процес для подружжя. Переоцінка цінностей і конфлікт з близькою в минулому людиною можуть стати причиною відсутності тверезої оцінки ситуації і емоційним проявам почуттів. Це, в свою чергу, призводить до складнощів в розірванні шлюбу і затягуванні процесу. Неможливість чоловіка і жінки домовитися і взаємні образи виснажують обох і можуть негативним чином сказатися на дітях та близьких родичах. Вирішити проблему швидко і цивілізовано вам допоможе адвокат з розлучення.

Для чого потрібен адвокат з розлучення

Спеціалісти, які займаються сімейними проблемами,здатні надати вам не тільки юридичну, але й психологічну підтримку. Адвокат з розлучення (Львів) направить в потрібне русло ваші думки, допоможе попіклуватися про власну безпеку і захистити права ваших дітей. Дуже поміжною в цій ситуації буде тверезий і неупереджений погляд на вашого партнера, що дозволяє оцінити ваші перспективи і ризики в майбутньому. Особливо важливим є такий підхід в складних випадках – коли причиною розлучення є сімейне насильство.

Адвокат з розлучення у Львові професійно допоможе вам вирішити наступні питання:

 • Розірвання шлюбу як за згодою, так і без згоди одного з партнерів.
 • Розлучення з іноземцем.
 • Виплата аліментів і питання опіки над спільними дітьми.
 • Поділ майна подружжя.
 • Визначення місця проживання дітей.
 • Допомога в вирішенні питання виїзду дитини за кордон без дозволу одного з батьків.
 • Складання всіх необхідних документів: скарг, заяв, клопотань, повідомлень або листів.
 • Повний юридичний супровід під час процесу розірвання шлюбу.

Кожен з перелічених вище пунктів може враховувати десятки різних обставин – в цьому вирії проблем юрист з розлучення у Львові стане вашою надійною підтримкою і допомогою.

Робота з делікатними і важкими моментами життя клієнтів вимагає від спеціаліста не тільки юридичної кваліфікації, але й високої емпатії, співчуття клієнту. Юрист з розлучення надійно збереже вашу персональну інформацію і дотримається конфіденційності клієнтів.

В наслідок професійної допомоги клієнт отримає такі послуги:

 • Підготовка повного пакету документів з урахуванням вашої індивідуальної ситуації.
 • Допомога в примиренні сторін, якщо клієнт налаштований на відновлення відносин.
 • Відвідування суду і неприємних зустрічей, що допоможе зберегти нерви клієнта.
 • Повне комплексне ведення справи: від складання позову до виконання судового рішення без занурення клієнту в судову рутину і відвідування засідань.

Під час ведення справи розірвання шлюбу (Львів) спеціаліст регулярно інформує клієнта про перебіг подій і враховує інтереси клієнта при будь-якій зміні поточних обставин.

Напрямки діяльності адвокату з розлучення

Для максимально комфортного розірвання шлюбу і захисту інтересів клієнту адвокат стикається з вирішенням таких питань:

 • Стягнення аліментів. Чинне законодавство вимагає від батьків утримання дитини до досягнення нею повноліття. Навіть після досягнення нею 18 років, в разі навчання, матеріальна допомога може надаватися до 23 років. Обов’язок сплачувати аліменти випливає з обов’язку утримання і не пов’язаний з розірванням шлюбу. В разі наявності відомостей про батьків в свідоцтві про народження право на аліменти батька (матері) виникає автоматично. Крім того, обоє батьків зобов’язані брати участь в додаткових витратах на дитину, пов’язаних з розвитком її здібностей або хворобою.
 • Розділ майна. Цей процес може здійснюватися як під час існування сім’ї, так і в процесі розірвання шлюбу в добровільному або судовому порядку. Якщо подружжя домовилося щодо частки кожного з них у праві на майно, такий розділ подружжя відбувається добровільно. Якщо ж чоловік і жінка не дійшли згоди, спори щодо розміру належних їм часток, способу або порядку, поділ майна подружжя (Львів)змінюється на судовий. Здійснюючи поділ майна подружжя у Львові суд визначає частку кожного з подружжя та розподіляє майно відповідно до встановлених часток.
 • Шлюбний договір. Між особами, які подали заяву про реєстрацію шлюбу, а також подружжям може бути укладено шлюбний договір. Якщо документ було укладено до шлюбної реєстрації, він набуває чинності в день реєстрації шлюбу. Якщо ж договір уклало подружжя, чиннім документ стає з моменту його нотаріального завірення. З моменту розірвання шлюбу у Львові особи втрачають право на складання шлюбного договору.

Умови припинення шлюбу

Шлюборозлучний процес може відбуватися в двох установах:

 • В органах реєстрації актів цивільного стану. Шлюб може бути розірваним в разі відсутності дітей та спільного бажання пари розлучитися. Для процедури парі треба подати заяву і почекати близько місяця. Згідно сімейного кодексу, розірвання шлюбу може бути проведено за наявністю одного члена подружжя, наприклад, в випадку коли партнер пропав, перебуває у в’язниці або визнаний недієздатним.
 • В суді. Якщо подружжя має дітей для розлучення потрібно звернутися до суду. Заяву про це може надати як один, так і обоє партнерів. В ході процесу суд вирішує, з ким залишаться діти, питання про аліменти та роль другого з батьків у вихованні. Юрист з розлучення (Львів) допоможе вирішити в суді розділ спірного майна, а також інші питання, що стосуються справи.

Залучений адвокат при розлученні повністю не позбавить вас відвідування судових засідань. Іноді ваша присутність в суді може бути не тільки необхідною, але і корисною. Але допомога спеціаліста дозволить вам максимально зменшити кількість таких відвідувань і захистить ваші права під час процесу розірвання шлюбу.

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Текст запитання

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×