Тарас Бачинський

Processed with VSCO with p5 preset
Тарас Бачинський
Адвокат, керуючий партнер, кандидат юридичних наук

Спеціалізація/індустрії: ІТ-право, іноземні інвестиції, нерухомість

Тарас Бачинський має більше 10 років юридичної практики. Кар’єру розпочав у міжнародній аудиторській компанії та після 3 років роботи розпочав власну справу: спочатку під брендом «Юридична компанія «Лігалейд» (2011-2016), а згодом як Адвокатське Об’єднання «Бачинський та партнери».

Основною спеціалізацією Тараса була ІТ-практика, яку він відкрив одним із перших у Львові. За час роботи Тарас Бачинський та команда ІТ-практики супроводжували понад 100 проектів, серед яких – як великі проекти та компанії, так і стартапи – не лише із українським корінням, але й із іноземних юрисдикцій (США, ОАЕ, Естонія, Швеція,  Німеччина, Ізраїль та інші). Розвиваючи ІТ-експертизу,  став автором та укладачем посібника «Основи ІТ-права» – першого комплексного дослідження у цій галузі з точки зору приватно-правових відносин.

У 2018 році очолив Комітет з ІТ-права НААУ. Протягом 4 років викладав у НУ «Львівська Політехніка», а також заснував UCU IT Law Programme в Українському Католицькому Університеті, яка вже більше 3 років випускає фахівців з ІТ-права у Львові та Києві. Також Тарас Бачинський є постійним доповідачем на галузевих ІТ-конференціях та семінарах (Lviv Freelance Forum, iCamp, eCommerce, ITBS, запрошеним спікером в LITS, ЛАБІЗ, UCU, АПУ та багато інших, в тому числі, організовуючи власний щорічний IT Legal Forum у Львові). Також Тарас викладає юридичний модуль MBA у Lviv School for Business Executives.

Окрім викладання, однією із експертиз Тараса Бачинського є управління та менеджмент, а також запуск невеликих команд з їх подальшою самостійною роботою. Так, Тарас є співзасновником IT Business School та IT Business Club, які спеціалізуються на навчанні у форматі mini-MBA для топ-менеджменту та засновників ІТ-компаній. А у сфері юридичної освіти розроблено низку програм та курсів для студентів-юристів та практикуючих адвокатів у рамках заснованої ним Online Law School.

Постійний розвиток в управлінні юридичною компанією із понад 30-ма фахівцями ставить нові завдання, тому Тарас постійно вдосконалює свої вміння і впроваджує нові форми стандартизації та управління в Об’єднанні (система KPI, кар’єрна карта, програми автоматизації та управління).

Також спеціалізується на інвестиційному супроводі іноземців, M&A та нерухомості. Окрім відкриття бізнесів з Великобританії, США, Італії, Німеччини, Румунії, Іспанії та інших країн, приймає участь в угодах щодо купівлі бізнесу в Україні у сфері агро, енергетики та HORECA. Одним із пріоритетних напрямів для себе визначає залучення інвестицій в Україну, розбудовуючи програми інвестиційного туризму, а також бази інвест-об’єктів у сферах, в яких компанія мала досвід залучення іноземного капіталу.

Освіта

ЛНУ ім. І. Франка, магістр права

ЛНУ ім. І. Франка аспірантура, кандидат юридичних наук під керівництвом академіка П. М. Рабіновича

Професійне членство та участь

Президент Асоціації докторів філософії України

Голова Комітету з ІТ-права НААУ

ГО Клуб Ділових Людей

ВГО Асоціація правників України

West Ukrainian Business Club

IT Business Club

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Текст запитання

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×