Тарас Бачинський

Taras Bachynskyy attorney
Тарас Бачинський
Керуючий партнер
Робочі дні Пн – Пт: 10:00-18:00
Сб, Нд – Вихідні


Адвокат Тарас Бачинський є керуючим партнером адвокатського об’єднання, кандидатом юридичних наук, викладає в Національному університеті “Львівська політехніка.
Тарас є професійним адвокатом та відповідальним керівником. Цікавиться неординарними на непростими юридичним справами, завжди знайде засоби для ефективного захисту інтересів Клієнта та вихід з проблемної ситуації правовими засобами. Розпочинав свою кар’єру з власного бізнесу, а тому досконало знає проблеми стартаперів, практичні нюанси підприємницької діяльності. Має досвід в юридичній сфері з 2008 року. У Львові зарекомендував себе також як ІТ юрист.
Основними спеціалізаціями Тараса виступають:
 • міграційне право. Тарас перший адвокат у Львові, що почав надавати юридичні послуги для іноземців з міграційних питань, а тому має значний досвід і знає всі вимоги законодавства в даній галузі і практичні питання. Оформляв пакети документів для отримання таких дозволів, як посвідка на постійне проживання та посвідка на тимчасове проживання, набуття громадянства України. Консультує з питань виїзду на постійне місце проживання закордон. Надає юридичні послуги з отримання дозволу на працевлаштування іноземців.
 • ІТ-право. Займається повним юридичним супроводом діяльності ІТ-компаній, постійно впроваджує нові практики в даній галузі. Розробляє договори для надання ІТ-послуг, в тому числі зовнішньоекономічні, з врахуванням всіх особливостей ведення бізнесу Клієнта і юридичних тонкощів регулювання даного питання. Володіє ґрунтовними знаннями щодо вибору оптимальної форми діяльності компанії, системи оподаткування тощо. Написав підручник у галузі ІТ-права. Як ІТ юрист також бере участь у тренінгах для працівників ІТ-компаній.
 • нерухомість та будівництво. Займається супроводом купівлі нерухомості на первинному та вторинному ринку. Підходить до питання комплексно і поряд з юридичними ризиками аналізує всі інші переваги та недоліки конкретної операції з нерухомістю. Надає юридичні послуги отримання дозвільної документації на проведення будівельних робіт.
 • договірне право. Володіє відмінним аналітичним розумом, а тому враховує в договорі всі можливі ситуації з максимальним захистом інтересів нашого Клієнта. Тарас розробляє, зокрема, договори про дотримання конфіденційності для компаній з врахуванням індивідуальних особливостей діяльності і побажань Клієнта.
 • корпоративне право і М&A. Має досвід реєстрації бізнесу на Україні іноземними компаніями.
 • банківське право. Супроводжує повернення вкладів з проблемних банків, надає юридичні консультації в цій галузі.

Тарас є активним учасником тренінгів, семінарів на різноманітну тематику, професійним спікером, організатором щорічних форумів нерухомості у Львові та ІТ-форумів. Є членом Клубу ділових людей Львова, засновником та головою Асоціації докторів філософії України.

Входить до складу Ради відділення асоціації правників України у Львівській області та Громадської ради при Головному управлінні фіскальної служби України у Львівській області.


Практики:

 • міграційне право
 • ІТ-право
 • нерухомість та представництво
 • договірне право
 • корпоративне право і М&А
 • банківське право

Освіта:

Тарас Бачинський отримав освіту, завершивши магістратуру Львівського національного університету імені Івана Франка. В університеті поглиблено вивчав професійну англійську мову, отримав численні відзнаки та нагороди за громадську активність і наукові досягнення. Навчався в аспірантурі на юридичному факультеті та у 2013 році отримав звання кандидата юридичних наук, захистивши наукову дисертацію за спеціалізацією філософія права. Має більше 50 опублікованих статей публіцистичного та наукового стилю.


Знання мов:

 • українська
 • російська
 • англійська
Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×