Дозвіл на працевлаштування

дозвіл на працевлаштування

На підставі статті № 8 Закону України “Про правовий статус іноземців”, всі підприємства України, в незалежності від форми власності, мають право використовувати працю іноземних громадян, але тільки за наявності у них дозволу на роботу, тобто дозволу на працевлаштування, видане відповідним органом. Дана вимога може бути проігнорована, якщо інше не передбачено іншими міжнародними договорами України. Видача дозволів на роботу для іноземців чітко прописана у відповідному Порядку. Порядок отримання дозволу на роботу в Україну регламентується тепер вже Постановою КМУ від 27 травня 2013 р. N 437 «Питання видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства». Згідно ЗУ “про зайнятість населення” встановлено перелік іноземців, що звільняються від необхідності отримання дозволу на працевлаштування.

Дозвіл на працевлаштування в Україні необхідно отримувати нерезидентам та особам без громадянства, які ведуть трудову діяльність в Україні. Для отримання дозволу на працевлаштування претендент повинен мати відповідну кваліфікацію, яка дозволить йому відповідати займаній посаді.

Зі свого боку підприємство-роботодавець має оформити дозвіл для працівника, стабільно працювати і не мати заборгованості перед бюджетом зі сплати податків.

Дозвіл на працевлаштування (дозвіл на роботу) оформляється на термін до одного року і видається в термін до 15 днів з моменту дати подання документів до Державного центру зайнятості. Продовження дозволу здійснюється на підставі відповідної заяви, яку необхідно подати не пізніше, ніж за 30 днів до закінчення терміну дії попереднього дозволу на працевлаштування.

Ми готові надати найповніший комплекс юридичних послуг для отримання дозволу на працевлаштування в Україні. Дана послуга надається, як юридичним, так і фізичним особам.

На даний момент в комплекс юридичних послуг нашої компанії в такому аспекті, як, дозвіл на працевлаштування, обов’язково входить:

  • повна консультація по чинному законодавство у сфері працевлаштування іноземців та з питань процедури отримання дозволу;
  • допомога та підготовка необхідних документів у потрібній формі;
  • отримання дозволу на працевлаштування в Україні.

Для отримання дозволу на працевлаштування, телефонуйте:

Kyivstar +380972184275
МТС +380504317084
стаціонар +38(0322)47-35-44

 

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Текст запитання

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×