Тетяна Кордіяка

tetjana-kordijaka
Тетяна Кордіяка
Старший юрист

Робочі дні Пн – Пт: 10:00-18:00
Телефонуйте з питань надання послуг адвоката (юриста): + 38 096 002 01 00


Юрист Тетяна Кордіяка розпочала свою професійну діяльність на посаді юрисконсульта одного з провідних підприємств Львівщини. Вже протягом тривалого часу працює в адвокатському об’єднанні, є помічником партнера кримінальної практики та провідним спеціалістом у сфері юридичного супроводу операцій з нерухомістю.

Основними спеціалізаціями Тетяни виступають:

 • нерухомість та будівництво. Має досвід юридичного супроводу купівлі квартири в новобудовах, що включає в себе детальний аналіз договору, пропонованого забудовником, з виокремленням можливих ризиків та переваг; всієї дозвільної документації; відомостей про забудовника. Як юрист по нерухомості спеціалізується також у операціях з нерухомістю на вторинному ринку (купівля-продаж, оренда, дарування тощо) – від написання договору “з нуля” до повного правового аналізу стану квартири чи будинку. Здійснювала супровід операцій купівлі нерухомості іноземцем. Представляє інтереси клієнтів у органах місцевої та державної влади, судах з питань оформлення дозвільної документації на будівництво, реконструкцію квартири чи будинку, узаконення самочинного будівництва, самовільно здійснених прибудов, переобладнань чи перепланувань, або оскарження таких незаконних дій.
 • кримінальне право. Тетяна, як адвокат у кримінальному провадженні, під безпосереднім керівництвом партнера практики кримінального права Валерії Коломієць готує процесуальні документи у кримінальному провадженні, починаючи від заяви про вчинення кримінального правопорушення і до клопотань про проведення певних слідчих дій, заяв про оскарження незаконних дій, бездіяльності чи рішень слідчого та прокурора, апеляційної та касаційної скарги.
 • договірне право. Займається підготовкою цивільних та господарських договорів з урахуванням побажань Клієнта та максимальним захистом його інтересів за договором. Головне правило при написанні договору – врахувати всі можливі ситуації, які можуть виникнути в ході його виконання і врегулювати порядок дій сторін. Тетяна має досвід написання договорів оренди приміщення, договорів про спільну діяльність, купівлі-продажу корпоративних прав та ряду інших.
 • корпоративне право. Серед іншого займається реєстрацією юридичних осіб та ФОП (від підготовки всіх необхідних документів до відкриття банківського рахунку), змін до установчих документів.
 • господарське право. Представляє інтереси клієнтів на стадії досудового врегулювання спорів (написання претензій боржникам), в господарських судах (позовна заява про стягнення заборгованості, заява про забезпечення позову, апеляційна скарга, відзив на позовну заяву чи апеляційну скаргу) та на стадії виконавчого провадження.

Сфери юридичних послуг:

 • нерухомість та будівництво
 • кримінальне право
 • договірне право
 • корпоративне право
 • господарське право

Освіта:

Магістр права юридичного факультету Львівського національного університету  імені Івана Франка. Зараз навчається в аспірантурі цього ж університету за спеціалізацією  «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза». Сфера наукових інтересів: проблемні питання здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні; правове регулювання операцій з нерухомістю.

Тетяна протягом двох років навчалась в Школі польського та європейського права в університеті і за результатами відмінних оцінок  пройшла  стажування в одній з провідних юридичних фірм Кракова (Польща). З огляду на це вільно володіє польською мовою та має базові знання польського законодавства.


Знання мов:

 • українська
 • російська
 • англійська
 • польська
Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×