Тетяна Кордіяка

Кордіяка (фото)
Тетяна Кордіяка
Адвокат, керівник практики нерухомості

Спеціалізація: Нерухомість, захист прав споживачів, договірне та господарське право

Тетяна Кордіяка – експерт у сферах, що стосуються  нерухомості, захисту прав споживачів, договірного та господарського права. Фахово здійснює юридичний супровід купівлі квартири в новобудовах, що включає в себе детальний аналіз договору, пропонованого забудовником, з виокремленням можливих ризиків та переваг; всієї дозвільної документації; відомостей про забудовника. А також супровід купівлі нерухомості на вторинному ринку –  від написання договору до повного правового аналізу стану квартири чи будинку. Та супровід купівлі та оренди комерційних приміщень, бізнесу (салони краси, готелі, ресторани тощо).

У сфері договірного права готує  цивільні та господарські договори з урахуванням побажань Клієнта та максимальним захистом його інтересів за договором. Головне правило при написанні договору – врахувати всі можливі ситуації, які можуть виникнути в ході його виконання і врегулювати порядок дій сторін.  Захист прав споживачів – подання скарг в Держпродспоживслужбу, ведення судових справ про захист прав споживачів. Господарське право: представництво інтересів клієнтів при стягненні заборгованості за договірними зобов’язаннями: на стадії досудового врегулювання спорів (написання претензій боржникам), в господарських  судах та на стадії виконавчого провадження.

Тетяна виявила ряд проблемних забудов, що дозволило клієнтам уникнути ризикованої операції купівлі на суму більше 1 млн. гривень. В АО “Бачинський та партнери” працює з 2015 року. Професійну кар’єру почала у 2013 році на посаді юрисконсульта одного з провідних підприємств Львівщини.

Освіта

ЛНУ імені Івана Франка, юридичний факультет, магістр

Професійне членство та участь

Четверта Школа польського та європейського права на базі ЛНУ імені І. Франка, стажування в одній з юридичних компаній Кракова

Спікер Форуму новобудов  

Спікер Estate Legal Forum  

Спікер Академії маклера  

Провела ряд семінарів для ріелторів та покупців нерухомості.

 

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×