Ольга Швед

Olga Shved_ PR
Ольга Швед
Керівник PR-відділу

Спеціалізація: PR, налагодження зв’язків з громадськістю

Ольга Швед більше 14 років працює у журналістиці, у сфері PR-менеджменту – 9 років. Фахівець у сфері розробки довгострокових PR-стратегій та цілей для компаній та індивідуальних клієнтів у напрямках: право, культура (приватні галереї, музеї), приватні медичні центри, ресторанний бізнес. Реалізувала більше 30 короткострокових PR-кампаній – відкриття закладів, міжнародні музичні фестивалі, політичної кампанії. Експерт з створення іміджу бренду, підтримки та захисту позитивної репутації клієнта, налагодження співпраці із ЗМІ, розробки бюджету кампанії та звітності.

Приєдналася до команди АО «Бачинський та партнери» 2018 року. До цього працювала керівником відділу прес-служби львівського Палацу мистецтв, редакторкою та журналісткою редакції Видавничий дім «Нова інформація». Видання: сайт Gazeta.ua, журнал «Країна». Понад 1000 матеріалів на теми: новини, культура, історія, інтерв’ю, розслідування.   

На цей час дописувач ВВС Україна, колумністка журналу «Країна».

Освіта

ЛНУ ім. І. Франка, факультет журналістики, магістр.

Професійна  діяльність та участь

Програма “Роль журналістики у захисті та підтримці прав людини”, (Українська Гельсінська спілка з прав людини разом з Гельсінським Фондом з Прав Людини (Варшава, Польща), учасниця

Школа професійної журналістики “Нова Україна”, Лабораторія законодавчих ініціатив, Київ, учасниця

Тренінг “Міжнародні стандарти прав людини. Журналістика”, учасниця

Викладач тренінгів: «PR у сфері культури. Українські реалії», «Тайм-менеджмент та ефективність», «Журналістика та PR – друзі чи вороги?».

Громадська діяльність

Розробка та впровадження PR-кампанії для благодійних фондів, ініціатив. Волонтерка, організаторка благодійних акцій по збору коштів потребуючим родинам.  

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×