Олеся Тодорюк

Олеся Тодорюк
Олеся Тодорюк
Юрист

Олеся Тодорюк приєдналась до Адвокатського об’єднання «Бачинський, Коломієць та партнери» восени 2017 року як помічник адвоката Андрія Кавчука – партнера практик земельного права, будівництва та нерухомості.

Основні практики:

  • корпоративне право та  юридичний супровід бізнесу;
  • земельне право, будівництво, нерухомість;
  • договірне право;
  • трудове право.

Олеся здобула юридичну освіту в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого за спеціальністю «Правознавство», спеціалізація «Медіа-право», де отримала диплом магістра права з відзнакою.

З 2014 року працювала на посаді юрисконсульта в державному секторі.

Має досвід судового представництва в цивільному та адміністративному процесах, досвід супроводження справ про банкрутство, а також примусового стягнення заборгованості через органи Державної виконавчої служби. Зазначений досвід роботи дозволяє їй системно підходити до вирішення поставлених завдань та проблем з органами державної влади.

Олеся має значний досвід у написанні та аналізі цивільно-правових та господарсько-правових (в тому числі з зовнішньоекономічної діяльності) договорів. Здійснює підготовку установчих документів для реєстрації фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб, внесення змін до відомостей в ЄДРПОУ, а також юридичний супровід припинення.

Постійно розширює сфери своїх знань, вдосконалює навички та вміння у всіх своїх практиках, з належною увагою та відповідальністю ставиться до кожної справи.

Знання мов: UA, RU, EN.

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×