Оксана Данкевич

DSC_7509 (1)
Оксана Данкевич
Юрист практики ІТ-права

Спеціалізація: Корпоративне і податкове право: Україна та інші юрисдикції, правовий супровід онлайн-бізнесу, договірна робота

Оксана Данкевич – фахівець з юридичного супроводу бізнесу на усіх етапах. Має досвід роботи з міжнародного структурування, податкового планування, договірного супроводу.  Працювала з клієнтами з Німеччини, ОАЕ, ПАР, Іспанії, США та Ізраїлю.

Має більше шести років досвіду в юриспруденції. Приєдналась до АО «Бачинський та партнери» у 2018 році. До цього працювала юристом у відділі правового супроводу інвестування та підтримки нерезидентних компаній у Mriya Agro Holding Public Limited. За цей час встигла розібратись у корпоративному праві та оподаткуванні на Кіпрі, БВО, у Швейцарії, Нідерландах і Люксембургу. Готувала зовнішньоекономічні договори (позики, гарантії, відступлення боргу, продаж корпоративних прав, оренда приміщень, продаж бізнес плану, підготовка протоколів намірів), відкривала рахунки у банках Кіпру, Швейцарії, Люксембургу, Нідерландів. Брала участь у реструктуризації групи, підготовці відповідей на запити Антимонопольного комітету, отриманні дозволів на концентрацію.

З 2014 до 2018 працювала юристом у Foxtrot Home Electronics (готувала і аналізувала договори, представляла компанію в судах, відповідала за дотримання законодавства у сфері захисту прав споживачів).

Освіта

ЛНУ ім. І. Франка,  магістр права

Професійне членство та участь

Сертифікаційна програма з ІТ-права УКУ

Координатор співпраці з закордонними організаціями ГО «Центр конституційних ініціатив

Всеукраїнська школа з цінних паперів і фондового ринку

Змагання з міжнародного комерційного арбітражу під егідою Європейської арбітражної палати

Публікації:

«Електронні докази: спіймати на гарячому»

«Визначення юрисдикції інвестування»

«Корпоративний договір для ІТ-компанії: чому it’s worth the effort»

«Виплата дивідендів нерезидентам: нові можливості – нові виклики»

Громадська діяльність

Координатор Центру правової допомоги учасникам АТО і членам їх сімей (організаційні питання, консультації, судове представництво

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×