НАДІЯ МАСТИКАШ

Nadya-3-683x1024
НАДІЯ МАСТИКАШ
Директор комерційного відділу

Надія – директор комерційного департаменту АО “Бачинський та партнери”.

Приєдналася до команди у 2020 році. За час роботи в адвокатському об’єднанні залучила десятки іноземних клієнтів та побудувала стійку та якісну співпрацю з компаніями та адвокатами у різних містах України, що допомагає нам надавати частину послуг за межами західного регіону.

Надія реалізує у адвокатському об’єднанні принципи якісного обслуговування клієнтів, забезпечує «комфортний клімат» в колективі. Постійно працює над розвитком компанії, співпрацює з маркетинговим відділом та координує роботу комерційного департаменту.

Цілеспрямована та амбітна, що допомагає їй впроваджувати та реалізовувати нові ідеї і тим самим зростати разом з компанією.

Має чудові комунікаційні навички та індивідуальний підхід до кожного, що дозволяє їй знаходити вихід зі складних чи не типових ситуацій.

ДОСВІД РОБОТИ:
– Понад 11 років стажу, з них 9 років Надія була директором відділу з обслуговування особливо важливих пасажирів та заходів ДП – «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького». Директорка департаменту сервісного обслуговування «Медичний центр «Інтерсоно».

ОСВІТА:
ЛНУ імені Івана Франка, магістр фінансів

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Телефон (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Текст запитання

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×