Ірина Шумська

iryna
Ірина Шумська
Старший юрист

Робочі дні Пн – Пт: 10:00-18:00
Телефонуйте з питань надання послуг адвоката (юриста): + 38 096 002 01 00


Юрист Ірина Шумська є провідним спеціалістом адвокатського об’єднання у сфері міграційного права. Професійний юрист у міграційному праві – рідкість для Львова, адже дана робота вимагає не тільки відмінних знань законодавства, а й великої уваги до дрібниць і вміння оперативно вирішувати проблеми, бо найменша помилка може стати перешкодою для отримання певної послуги в міграційній службі.
Основними спеціалізаціями Ірини є:
 • міграційне право. Є основною ділянкою роботи Ірини. Юрист з міграційного права супроводжує різноманітні міграційні послуги, зокрема це може бути посвідка на постійне проживання в Україні або тимчасова посвідка, набуття громадянства України, продовження строку перебування іноземців на території України, реєстрацію місця проживання чи зняття з місця реєстрації, оформлення дозволів на імміграцію, запрошення в Україну іноземцям для отримання візи. Ірина має чималий досвід в даних юридичних послугах, неодноразово оформляла пакети документів для оформлення посвідок на тимчасове та постійне проживання. Часто іноземці нехтують послугами юриста і намагаються оформити документи самостійно, а пізніше шукають вирішення проблем у юристів. Краще одразу звернутись до нас і Ірина надасть Вам вичерпну консультацію про всі необхідні процедури і  потрібні довідки, що зекономить Ваш час та кошти. Юрист з міграційного права також займається оформленням документів для отримання дозволу на працевлаштування іноземців.
 • інтелектуальна власність. Основна частина роботи Ірини в цій сфері – це реєстрація торговельної марки. Має досвід реєстрації значної кількості торговельних марок, знає процес роботи від початку і до кінця. Перед реєстрацією детально вивчає наявні зареєстровані торговельні марки, щоб переконатись чи не має обране позначення зареєстрованих аналогів. Здійснює повний опис обраного позначення, щоб в майбутньому торговельна марка була зареєстрована в бажаному для Клієнта варіанті.
 • корпоративне право. Реєструє юридичні особи, ФОП, зміни до установчих документів господарських товариств, юридично вірно оформляє продаж корпоративних прав. Має успішний досвід в такому питанні, як реєстрація ТОВ з іноземними засновниками.
 • представництво в судіПредставляє інтереси Клієнтів в цивільних справах, зокрема в питаннях відшкодування майнової та моральної шкоди (при затопленні квартири тощо).

Сфери юридичних послуг::

 • міграційне право
 • договірне право
 • інтелектуальна власність
 • корпоративне право

Освіта:

Навчалась на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка, де отримала ступінь магістра права з відзнакою (цивільно-правова спеціалізація). Сфера наукових інтересів: цивільно-правове регулювання відносин з надання медичної допомоги, право інтелектуальної власності.

Знання мов:

 • українська
 • російська
 • англійська
Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×