Ірена Найда

irena-najda
Ірена Найда
Старший юрист
Робочі дні Пн – Пт: 10:00-18:00
Телефонуйте з питань надання послуг адвоката (юриста): + 38 096 002 01 00


Юрист Ірена Найда є професіоналом у галузі сімейного та спадкового права. Розпочала свою практику в цій сфері, працюючи в юридичній консультації, а зараз успішно представляє інтереси Клієнтів в неординарних та складних справах. Як сімейний адвокат володіє не тільки професіоналізмом, а й ставиться з розумінням до будь-якої життєвої ситуації (розірвання шлюбу, позбавлення батьківських прав тощо).
Основними спеціалізаціями Ірени виступають:
 • сімейне право. Веде сімейні справи щодо розірвання шлюбу, поділ майна подружжя, виселення колишніх членів сім’ї з квартири. В таких справах найважливіше – захист прав дітей. Ірена має досвід у справах щодо визначення місця проживання дитини, позбавлення батьківських прав, отримання дозволу на виїзд дитини закордон, стягнення аліментів тощо. Вміє знаходити правильні рішення і вихід з складних сімейних життєвих ситуацій. Сімейний адвокат цінується Клієнтами, якщо допомогає вирішити їхні проблеми і при цьому дотримується конфіденційності. Обравши нашу компанію, можете бути певні, що наш сімейний адвокат надійно зберігатиме інформацію і про подробиці Вашого розірвання шлюбу чи про поділ майна не буде знати весь Львів.
 • спадкове право. Має успішну практику продовження  строків на прийняття спадщини, визнання недійсним заповіту, супроводу оформлення спадщини від нерезидента. Надає юридичні консультації та зможе зорієнтувати Вас в можливих варіантах розвитку подій і альтернативних методах вирішення спорів.
 • юридичний супровід податкових перевірок. Ірена займається юридичним супроводом ліквідації ФОП і представляє інтереси ФОП при проведенні податкових перевірок. Завжди відстоює інтереси Клієнтів, детально сама перевіряє всі документи перед поданням в податкову. Завдяки її участі в проведенні податкових перевірок Клієнти можуть бути спокійними – податкова не зможе накласти на них незаконні штрафи.
 • корпоративне право. Супроводжує всі стадії реєстрації бізнесу в Україні. Окрім оформлення документів в реєстраційну службу, реєструє підприємства платниками єдиного податку чи платниками ПДВ в податковій, здійснює супровід відкриття банківських рахунків.
 • договірне право. Має досвід укладення договорів за участю іноземних контрагентів. Брала участь в підготовці договору позики між українською компанією і нерезидентом – польською фірмою, реєстрації цього договору в банківських установах у відповідності з законом. Також складає договори в ІТ сфері.

Головною перевагою Ірени є відмінне володіння англійською мовою та основами правової системи Великобританії та США. Має неоціненний досвід ведення переговорів з іноземними партнерами  щодо реєстрації юридичної особи українськими засновниками в США. Надавала юридичну підтримку в процесі допиту свідка в цивільній справі, бравши участь у відеоконференції з судом Бірмінгема (Великобританія).


Сфери юридичних послуг:

 • сімейне право (сімейний адвокат)
 • спадкове право
 • корпоративне право
 • супровід податкових перевірок
 • IT право
 • договірне право

Освіта:

 Магістр права юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка. Отримала сертифікат, що засвідчує  відмінне володіння професійною юридичною англійською мовою з правом здійснення перекладу.
Сфера наукових інтересів: цінні папери та фондовий ринок, медичне право. Має ряд наукових публікацій щодо правових питань трансплантації анатомічних органів, договорів про надання послуг пластичної хірургії.

Знання мов:

 • українська
 • російська
 • англійська
Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×