Анна Гелик

Анна Гелик (1)
Анна Гелик
Молодший юрист практики еміграційного права та супроводу інвестицій

Спеціалізація: Еміграційне та імміграційне право, цивільне право, сімейне право

Анна Гелик має досвід із юридичного супроводу та консультування  іноземців щодо виготовлення дозволу для застосування праці іноземців та осіб без громадянства, виготовлення посвідок на тимчасове проживання іноземців в Україні, послуги «Шлюб за добу», візової підтримки.  Працювала із клієнтами із таких країн, як: США, Велика Британія, Королівство Нідерланди, Канада, Норвегія, Італія, Румунія, Вірменія, Польща, Франція, Німеччина, Австрія, Чилі, Туреччина та інші.

Анна Гелик успішно здійснила супровід понад півсотні шлюбів та надала професійну допомогу у виготовленні посвідок на тимчасове проживання на підставі возз’єднання сім’ї. Обслуговує компанію, у якій  офіційно працює більше 10 іноземних працівників.

Займалася пошуками волонтерських програм для іноземців, за результатами яких усі громадяни інших держав залишились проживати на території України та успішно здійснювати волонтерську діяльність. Досліджує процедуру еміграції у країни ЄС, зокрема в Німеччину на підставі подальшого працевлаштування, а також відкриття віз у США. До команди АО “Бачинський та партнери” приєдналася 2017 року. До цього мала досвід надання юридичних консультацій у Лабораторії практичного права ЛНУ ім. Івана Франка  та стажувалася у Франківському районному суді Львова.

Освіта

ЛНУ ім. Івана Франка, юридичний факультет, бакалавр права

Професійне членство та участь

Семінар LBS про політику рівності працівників

Форум Advocacy Human Rights 2017

Форум Інтелектуальна власність у бізнесі, можливі ризики

Життєве кредо

Мультитаскінг понад усе!

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×