Андрій Кавчук

DSC_7474
Андрій Кавчук
Адвокат, партнер, керівник практики корпоративного права та комплаєнсу

Спеціалізація: корпоративне право, корпоративний compliance, договірне право, земельне право, нерухомість, будівництво та інвестиції, трудове право, комплексний юридичний супровід бізнесу, захист від перевірок, судове представництво.

Андрій Кавчук має професійний досвід роботи в галузі права – більше 15 років. Експерт у сфері корпоративного права, зокрема, в таких питаннях:  реєстрація бізнесу «під ключ» (ФОП, ТОВ, ПП, фермерське господарство, кооперативи, громадські та інші неприбуткові організації), отримання дозвільних документів (ліцензії, сертифікати), супровід трудових відносин та вирішення трудових спорів, договірна робота, в тому числі зовнішньоекономічні контракти, супровід стягнення заборгованості, виконання договірних зобов’язань, досудове вирішення спорів, представництво інтересів в суді (господарський, адміністративний процес), захист бізнесу під час перевірок органів влади, юридичний аудит бізнесу (due diligence), повний юридичний супровід інвестиційних проектів, угод із нерухомим майном та земельними ділянками. А також – корпоративний compliance: розробка внутрішніх документів комплаєнс-контролю, оцінка та управління ризиками, впровадження заходів мінімізації загроз, внутрішні розслідування, консультаційний супровід і впровадження систем безпеки бізнесу; тренінги для персоналу з питань безпеки; розробка антикорупційних програм, інших політик компанії, методична підготовка  уповноважених з антикорупційних програм.

Андрій Кавчук приєднався до АО «Бачинський та партнери» в 2017 році та протягом цього часу успішно здійснив юридичний супровід реєстрації понад 150 бізнес-проектів, займався оформленням більш ніж півсотні дозвільних документів, ліцензій, представляв інтереси понад 20 клієнтів в судах з позитивним результатом. Також реалізував два проекти державно-приватного партнерства в аграрній сфері та медицині. Уклав 5 угод купівлі об’єктів нерухомості для потреб бізнесу та активів компаній. Провів більше півсотні тренінгів, семінарів для власників та ТОП-менеджменту компаній.

Освіта

ЛНУ ім. І. Франка. Дві вищі освіти за спеціальностями «Правознавство» та «Міжнародне право»

Громадська діяльність та участь

Член Асоціації правників України

Член Клубу ділових людей (Львів)

Член Всеукраїнської мережі доброчесності і комплаєнсу UNIC

Співпраця з Львівською торгово-промисловою палатою та Департаментом агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації

Учасник “Програми з підготовки комплаєнс – офіцерів” Професійної асоціації корпоративного управління

Учасник програми «Права людини в бізнес середовищі» Центру Верховенства права Українського католицького університету

Учасник програми Good Governance Львівської бізнес школи Українського католицького університету

З 2014 року надає pro bono юридичні консультації учасникам бойових дій

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×