Андрій Кавчук

АК фото
Андрій Кавчук
бізнес - адвокат, партнер практик земельного права, будівництва та нерухомості

Юридична практика понад 10 років. У лютому 2017 року отримав Свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю, з липня 2017 року приєднався до Адвокатського об’єднання.

Основні практики:

  • земельне право, будівництво та нерухомість
  • юридичний супровід бізнесу та антикорупційний комплаєнс
  • аграрне право та інвестиції
  • трудове право

Андрій здобув дві вищі юридичні освіту у Львівському Національному Університеті імені Івана Франка, за спеціальностями «Міжнародне право» та «Правознавство». Також є випускником численних освітніх програм, зокрема програм Good Governance Львівської бізнес школи УКУ, «Політичні студії» Інституту лідерства та управління УКУ та УГА, «Права людини в бізнес середовищі» Школи права УКУ.

Має різноманітний досвід роботи, що дозволяє підходити до вирішення поставлених завдань комплексно. Так, у 2006 році розпочалась юридична кар’єра Андрія з посади звичайного юрисконсульта на державному підприємстві,  далі з 2012 приватна юридична практика із супроводу фізичних та юридичних осіб. Після Майдану, активно зайнявся громадсько-політичною діяльністю, впродовж 2016-2017 років обіймав посаду заступника голови політичної ради Української Галицької Партії. З 2014 року надає безкоштовну юридичну допомогу учасникам бойових дій (АТО).

Членство в Асоціації Правників України та в Клубі Ділових Людей

Конкурентними перевагами бізнес адвоката Андрія Кавчука є: точність та уважність до деталей, якість і відповідальність у виконанні, стратегічне мислення та системний підхід.

Знання мов: UA, EN.

Написати нам

 

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

×
Замовити дзвінок

 ×
Замовити послугу

 
×